онлайн казино Украины

Ліфти у Чернігові кинуть напризволяще? За них будуть відповідати жителі будинків

Один з варіантів, який може частково стримати зростання тарифів – виведення зі структури квартплати вартості обслуговування ліфтів. Таку ідею запропонував на нараді у мерії міський голова Чернігова Владсилав Атрошенко.

– Досить складна ситуація з окремими державними органами які наділені повноваженнями з контролю за ліфтовим господарством, – акцентував мер увагу на тому, що більшість ліфтів у Чернігові відслужили свій строк експлуатації.

Він нагадав, що ліфт – це спільне майно мешканців багатоповерхівок і дорікнув, що комунальники не доносять цієї інформації до жителів будинків.

– Давайте визначатися де чия відповідальність, бо завтра закриють ліфти. Люди мають розуміти, але і високо піднімати ціни ми не маємо. Чи можемо виключити питання ліфтів взагалі з квартплати? Давайте розглянемо це питання. А потім хай служби приходять і опломбовують, а люди або ходять пішки або ремонтують за свої кошти, – сказав Владислав Атрошенко.

Він доручив вивчити досвід з цього питання інших міст України з населенням до 300 тисяч мешканців і запропонувати оптимальний варіант для Чернігова.

Похожие публикации


Наверх