онлайн казино Украины

Надземний перехід через Кільцеву в Чернігові. Коли він буде?

Досі триває епопея з будівництвом переходу через вулицю Кільцеву в районі нової забудови поруч з «Епіцентром». Питання знову підняли під час засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

Нагадаємо, що неподалік «Епіцентру» та «ЕКО-Маркету» на Кільцевій у Чернігові будують новий мікрорайон з кількох багатоповерхівок. Забудовник – компанія «Основа-Буд-7», яка належить депутати міської ради від партії «Слуга народу» Юрію Тарасовцю.

Міська влада свого часу зобов’язала інвестора – компанію Основа-Буд-7 – облаштувати тут підземний перехід, але зрештою зупинилися на варіанті надземної конструкції для перетину пішоходами вулиці Кільцевої.

Влітку 2020 року у міській раді заявили про наявність домовленості з цього питання. Очікується, що віадук буде з ліфтами для того, щоб ним могли скористатися люди, що пересуваються на візках.

На засіданні виконкому питання спливло через те, що забудовник потребував внесення незначних технічних змін у документацію. Виконком погодив рішення, але міський голова Владислав Атрошенко нагадав про перехід

– За інформацією, якою я володію, зараз ведуться проєктні роботи, – відповів головний архітектор міста Сергій Калюжний.

Мер у свою чергу зауважив, що усі наступні процедурні речі по цьому об’єкту можливі лише після розуміння статусу надземного переходу.

– Подивитися реальні документи що відбувається. Не зі слів. Хай нададуть копії платіжок і так далі. Подивитися терміни виконання проєктних робіт, – сказав Владислав Атрошенко.

У свою чергу забудовник Юрій Тарасовець у інтерв’ю для газети «Семь дней» зазначав, що проектант нібито передав проєктну документацію на пішохідний перехід управлінню житлово-комунального господарства. Але скептично висловився щодо самої ідеї.

– Мають місце відгуки людей про те, що надземкою користуватимуться лише одиниці, у кращому випадку. Переконаний, що краще інвестувати гроші в якісний проект облаштування безпечного, зручного, добре освітленого наземного переходу з світлофорним регулюванням, ніж витрачати мільйони на конструкцію, яка просто стоятиме, а люди тим часом бігатимуть через дорогу, порушуючи правила.

З нашого боку, це буде медвежа послуга і автомобілістам, і пішоходам. Одним словом, це буде неефективна практика інвестування. Безглузде витрачання ресурсів, – зауважив інвестор.

  • 0
Добавлено: 19-04-2021, 07:30
0
314

Похожие публикации


Наверх