онлайн казино Украины

В Ялівщині борються з короїдом

У регіональному ландшафтному парку «Ялівщина» продовжаться заходи із захисту соснових насаджень від нашестя короїдів, повідомили в Департаменті екології Чернігівської ОДА.

Для подальшого захисту лісу від стовбурових шкідників комунальним закладом «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» закуплено 120 феромонів ACUWIT.

Вони будуть закладені у феромонні пастки, які планується розвішувати на території парку у другій половині травня за умови настання відповідних кліматичних умов.

Цей проєкт із впровадження інтегрованих методів боротьби зі шкідниками реалізується на території РЛП «Ялівщина» з 2018 року в рамках Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки за рахунок коштів обласного природоохоронного фонду.

Завдяки проведеним останніми роками заходам (біообробка та удобрення соснових ділянок, пастки-ловушки для короїдів, використання мурахожуків як природних ворогів) на сьогодні вдалося зупинити поширення осередків верхівкового короїду на території Ялівщини.

  • 0
Добавлено: 12-05-2020, 08:28
0
994

Похожие публикации


Наверх