онлайн казино Украины

Тестування на коронавірус: у Чернігові буде сучасна лабораторія вартістю більше пів мільйона гривень

Чернігівська ОДА очікує отримати першу партію експрес-тестів на коронавірус до кінця тижня. Проте, так як для кінцевого достовірного діагнозу все одно необхідно відправляти зразки до референс-лабораторії МОЗ у Києві, а результати приходять через одну-дві доби, було прийнято рішення придбати власне лабораторне обладнання для відповідних досліджень.

Про це йдеться у повідомленні Департаменту інформдіяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

– Ми знайшли та попередньо замовили надсучасне лабораторне обладнання виробництва Німеччини – таке як в референс-лабораторії МОЗ України в Києві. Це система для проведення полімеразної ланцюгової реакції. Вона дозволить масово проводити тестування на коронавірус безпосередньо в області. Таким чином Чернігів наряду з Києвом зможе проводити кінцеві достовірні тести на коронавірус, – зазначив голова ОДА Андрій Прокопенко.

До лабораторної системи буде додано супутнє обладнання – бокси для стерильних робіт, мікроцентрифугу, набір реагентів для проведення тестів.

Вартість усього обладнання – 610 тисяч гривень. За коштами на купівлю даної лабораторії керівництво ОДА планує звертатись до бізнес-спільноти області. Перший внесок у розмірі місячної зарплатні - 40 000 гривень, зробить сам пан Прокопенко.

Придбане обладнання буде передано до Чернігівського обласного лабораторного центру МОЗ України.

  • 0
Добавлено: 21-03-2020, 09:03
0
819

Похожие публикации


Наверх