онлайн казино Украины

«Перевір свою кров безкоштовно» - триває акція за підтримки Станіслава Прокопенка

«Перевір свою кров безкоштовно» - триває акція за підтримки Станіслава ПрокопенкаСучасне автоматизоване обладнання лабораторії дозволяє виконувати більше 1000 видів багаторівневих і складних досліджень.

Павло Довганюк, співзасновник лабораторії «Леонардо - Чернігів».

Хочу підкреслити, що саме завдяки акції, яку підтримує Станіслав Миколайович Прокопенко, перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації, мешканці Чернігова з різним рівнем достатку отримали можливість безкоштовно зробити загальний аналіз крові на 22 показники.

Кожного дня до нашої клініко-діагностичної лабораторії звертається майже 80 чернігівців різного віку з різних районів міста. Люди усвідомлюють, що тільки завдяки якісній діагностиці можна виявити хворобу на ранній стадії і отримати правильне і ефективне лікування.

За одну добу обробляється до 20000 зразків. Всі аналітичні висновки лабораторії достовірні й високоточні. Безпосередньо в клініко-діагностичній лабораторії "Леонардо-Чернігів" проводяться дослідження загального аналізу крові і сечі, аналізи на 200 видів алергенів, біохімічного аналізу крові, дослідження онкомаркерів, кардіомаркерів та гормонів щитовидної залози, що дуже актуально для Чернігівщини, населення якої постраждало від Чорнобильської катастрофи.

Григорій Соколов, 47 років (підприємець, кондитер)

Про акцію дізнався по телебаченню і відразу вирішив скористатися такою можливістю, щоб знати справжній стан речей, бо, як відомо – здоров’я за гроші не купиш. Сучасна лабораторія з обладнанням європейського рівня, необхідна для нашого міста і дуже гарна справа проведення такої безкоштовної акції. Тому, дякую Станіславу Миколайовичу за таку допомогу.

Швидченко Людмила, 26 років, медсестра обласної стоматологічної поліклініки.

Моя мама прочитала про проведення цієї акції з газети. Ми вирішили вдвох зробити аналізи крові. У наших медичних закладах загальний аналіз крові проводиться на 11 показників і обладнання та реактиви зовсім не такого рівня, який має лабораторія «Леонардо». Раніше, щоб обстежити себе на такому якісному рівні потрібно було їхати до Києва. А якщо порахувати вартість проїзду до столиці та додати суму за проведення аналізів, то далеко не кожний чернігівець міг би собі це дозволити. Хочу сказати, що турбота про здоров’я людей, безумовно, дуже необхідна справа і дуже приємно, що є такі небайдужі люди, як Станіслав Прокопенко.

Якименко Ніна Іванівна, 81 рік, пенсіонерка

До лабораторії приїхала разом з донькою. Дуже хочу здати аналізи крові, останнім часом неважно себе почуваю, вік такий, що маю цілий букет хвороб. Дочка сказала, що якість проведення аналізів у цій лабораторії дуже висока, тому вирішила скористатися цією можливістю, яку надав нам Станіслав Миколайович. Я пенсіонерка, кожну копійчину рахую і це дійсно гарна справа, для таких як я.

Акція за підтримки Станіслава Прокопенка «Перевір свою кров безкоштовно», яка проводиться у клініко-діагносичній лабораторії «Леонардо-Чернігів» триватиме до 22 липня.

  • 0
Добавлено: 4-07-2012, 11:39
0
583

Похожие публикации


Наверх