онлайн казино Украины

Андрій Прокопенко: ТК-Стиль показує реальний приклад сучасного перспективного виробництва

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 28 січня ознайомився з роботою швейної фабрики ТК-Стиль.

– Одяг цієї фабрики з етикеткою Made in Ukraine купують по всій Європі. Цим, дійсно, можна пишатися, – коментує Андрій Прокопенко. – ТК-Стиль показує реальний приклад сучасного перспективного виробництва. За якістю пошиття чернігівська продукція значно виграє конкуренцію з підприємствами легкої промисловості Східної Азії та Туреччини.

На сьогодні кількість замовлень втричі перевищує можливість виробництва. Тому плани на найближчий час – вкласти у модернізацію обладнання понад три мільйони євро. Це буде одна з найбільших інвестицій за час існування підприємства. За ці кошти придбають нову лінію, після чого, за словами директора Світлани Титової-Толстик, стануть кращими в Східній Європі.

– Разом з тим, українські підприємства потребують підтримки. Ми тісно співпрацюємо з народними депутатами України та асоціацією «Укрлегпром» щодо прийняття законопроекту 2508, який встановлює звільнення підприємств легкої промисловості від сплати ПДВ на ввіз імпортного обладнання. Це дозволить провести технічне переоснащення підприємств та розширювати виробництво, – зазначає голова ОДА і додає:

– Підприємства легкої промисловості, як і все інше українське виробництво, необхідно всіляко підтримувати. У людей буде робота, і вони працюватимуть в Україні. Made in Ukraine має стати нашим девізом та програмою дій на найближчі роки!

Довідково. «Укрлегпром» окреслює такі проблеми, що потребують вирішення:

-недостатня інтеграція навчальних закладів профтехосвіти до процесу підготовки кадрів робочих професій та працевлаштування на виробництво;

-недостатній престиж галузевих професій, низька мотивація молоді щодо рівня кваліфікації та матеріального забезпечення;

-діючі у державі механізми по безробіттю не мотивують до працевлаштування;

-необхідність детінізації внутрішнього ринку, в тому числі обмеження обігу «секонд-хенду»;

-спрощення дозвільних процедур.

  • 0
Добавлено: 30-01-2020, 08:29
0
531

Похожие публикации


Наверх