онлайн казино Украины

Голова ОДА Андрій Прокопенко: Створюємо перший на Чернігівщині індустріальний парк

Голова ОДА Андрій Прокопенко: Створюємо перший на Чернігівщині індустріальний паркУчора, 23 січня, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко перебував з робочою поїздкою у Мені. Разом із Менським міським головою Геннадієм Примаковим та народним депутатом Олександром Совою провели робочу нараду щодо індустріального парку «Менський».

Як відомо, Менська міська рада та Чернігівська ОДА створюють перший на Чернігівщині індустріальний парк. Працює спільна робоча група, яка здійснює всі необхідні організаційні заходи, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Нині триває етап виготовлення детального плану території та доопрацьовується Концепція індустріального парку. Після цього пакет документів буде подано до Мінекономіки для включення парку до Реєстру індустріальних парків. На конкурсних засадах буде обрано керуючу компанію.

Це перший індустріальний парк на Чернігівщині, його площа – 60 гектарів. Він буде точкою зростання не лише для Менської ОТГ, а й для всієї області, – зазначив Андрій Прокопенко.

  • 0
Добавлено: 25-01-2020, 08:33
0
480

Похожие публикации


Наверх