онлайн казино Украины

Дорога на Шерстянку. Є перші 60 мільйонів

Прорізати нову дорогу до мікрорайону Шерстянка допоможуть кошти державного бюджету. Про це розповів на нараді в мерії минулого тижня міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

Він подякував голові Чернігівської облдержадміністрації Андрію Прокопенку за сприяння у отриманні 60 мільйонів гривень з дорожного фонду, але зауважив що це лише 7,7 відсотки від загальної суми, виділеної на Чернігівщину.

– Якщо брати відсотково, то 60 млн з 780 млн дорожного фонду, виділених на Чернігівську область – не так багато. Для нас це ще є стимулом на майбутніх виборах висувати своїх депутатів до обласної ради, – додав Владислав Атрошенко.

Він нагадав, що нині Чернігів, де проживає третина населення області не має ЖОДНОГО представника – депутата обласної ради і вкотре акцентував увагу на тому, що через це при розподілі коштів (ДФРР, дорожній фонд, соцеконом, кошти на утримання мережі медичних та освітніх закладів) розподіляються несправедливо, без врахування інтересів мешканців Чернгігова.

Нагадаємо, тендер на будівництво автомобільної дороги від вулиці Івана Мазепи (район КСК) до житлового району по вулиці Текстильників (мікрорайон Шерстянка) вже оголошено.

Дорога пройде від вул. Мазепи вздовж території промзони, на якій нині розміщено кілька підприємств, і завершиться парковою алеєю, яка зараз з’єднує вулиці Самоквасова та Текстильників.

Стартова ціна реалізації проекту – 115,8 мільйонів гривень. Втім, в процесі торгів вартість може знизитися. 60 мільйонів на будівництво – гроші державного бюджету. Решта – міські кошти.

За ці гроші планується облаштування проїзду довжиною 1,8 кілометри. З них майже 600 метрів – будівництво повністю нової дороги.

  • 0
Добавлено: 2-03-2020, 08:23
0
541

Похожие публикации


Наверх