онлайн казино Украины

Що Атрошенко хоче сказати Зеленському

Що Атрошенко хоче сказати Зеленському«Через Асоціацію міст України буду ініціювати зустріч з Президентом України Володимиром Зеленським, щоб тезово озвучити декілька важливих для всіх міст та Чернігова речей», - про це Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сказав під час ранкової наради в міській раді 4 вересня.

«По-перше, що всі міські голови є потенційними союзниками Президента у позитивних перетвореннях. По-друге, сьогодні триває тотальне перезавантаження влади у міністерствах та службах. Тому важливо декілька позицій на початку бюджетного процесу наголосити: більш потужні міста мають більше можливостей, інші – меншу, щодо заміни та ремонтів інфраструктури. По-третє, бажано було б повернутись до виконання Закону України «Про бюджетний кодекс». І при виконанні делегованих повноважень держава в повній мірі їх має фінансувати», - зазначив Владислав Атрошенко.

На думку міського голови, ці базові речі потрібно проговорити вже зараз, щоб не чекати грудня і не думати, що робити вже після проголосованого державного бюджету.

  • 0
Добавлено: 5-09-2019, 08:16
0
604

Похожие публикации


Наверх