онлайн казино Украины

Загартовування боргами: міськрада вирішила проблему з гарячою водою, але тимчасово

Загартовування боргами: міськрада вирішила проблему з гарячою водою, але тимчасовоСьогодні святковий вихідний у багатьох чернігівців почався з холодного душу. У багатоповерхівки, які обслуговує АТ «Облтеплокомуненерго», припинено подачу гарячої води. Без комфорту залишилося 39 тисяч квартир, однак із них майже 22 тисячі квартир мають електробойлери чи колонки.

Причина такої ситуації: у підприємства відсутні ліміти газу на травень через борги.

За словами голови правління АТ «Облтеплокомуненерго» Віктора Геращенка, споживачі заборгували компанії майже 150 мільйонів за спожите тепло та гарячу воду. Відтак, підприємству просто нічим розраховуватись із НАК «Нафтогаз» за газ, який споживають котельні. Нагадаємо, що про таку ситуацію Геращенко попереджав ще місяць тому.

За результатом проведених у мерії перемовин з представниками «Облтеплокомуненерго» та компанії «ТехНова», за дорученням чернігівського міського голови Владислава Атрошенка відзавтра почнеться відновлення подачі гарячої води у багатоповерхівки.

Відповідне технічне рішення для цього таке – компанія «Облтеплокомуненерго» буде тимчасово брати тепло від «ТехНова». Відтак, за інформацією «Облтеплокомуненерго», вже відзавтра, з 2 травня, буде поновлюватись подача гарячої води у 297 багатоповерхівок (25 тисяч квартир). Решту будинків підключити технічно неможливо, оскільки вони напряму підключені до окремих газових котелень. Окреме рішення шукатимуть для 45 будинків у мікрорайоні Масани.

Втім, це тимчасове рішення. Адже за тепло, яке «Облтеплокомуненерго» бере у борг у компанії «ТехНова», також потрібно платити.

В компанії «Облтеплокомуненерго» наголошують – вирішити проблему можна лише за умови вчасної сплати споживачами за тепло та гарячу воду і терміновим погашенням боргів, які накопичились за опалювальний період.

  • 0
Добавлено: 2-05-2019, 08:26
0
590

Похожие публикации


Наверх