онлайн казино Украины

КП «Чернігівводоканал» стягуватиме борги

КП «Чернігівводоканал» стягуватиме боргиПісля зустрічі Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з мешканцями міста, яка відбулася 3 березня і на якій обговорювалися питання проблем у сфері надання комунальних послуг, керівники міських служб отримали низку доручень.

Зокрема, одне з них стосувалося перевірки будинку на вул. Любецька, 2.

Під час зустрічі одна з мешканок цього будинку поскаржилася на те, що деякі її сусіди не сплачують за комунальні послуги, перекладаючи тягар комунальних платежів на інших.

Працівники КП «Чернігівводоканал», КП «Новозаводське» та КП «Муніципальна варта» 12 березня проінспектували цей будинок. Загалом у цьому будинку обліковується 92 квартири, лише в 6 з них встановлені прилади обліку води. Сукупний борг по холодному водопостачанню наразі складає понад 140 тисяч гривень.

Як повідомили в КП «Чернігівводоканал», за результатами цієї перевірки відділам держаної виконавчої служби буде рекомендовано змінити підхід до стягування заборгованості, по якій є відповідні рішення суду.

Крім того, вважати за доцільне об’єднати усі борги по підприємствам комунального сектору у зведене виконавче провадження стосовно одного боржника. Це надасть можливість більш якісно виконувати рішення суду та стягувати заборгованість у примусовому порядку.

З власниками комунальних квартир у будинку по вул. Любецькій, 2 будуть проведені персональні бесіди та роз’яснення щодо встановлення лічильників холодної та гарячої води за рахунок коштів міського бюджету по міській «Програмі встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання мешканцям міста Чернігова на 2017-2020 роки». Це надасть можливість знизити щомісячні нарахування та відповідно заборгованість громадян по сплаті за ці послуги.

  • 0
Добавлено: 16-03-2018, 08:25
0
805

Похожие публикации


Наверх