онлайн казино Украины

«Томущо послідовний» Атрошенко запросив Сердючку всупереч своєму ж розпорядженню

«Томущо послідовний» Атрошенко запросив Сердючку всупереч своєму ж розпорядженнюДо Чернігова на День міста 21 вересня запрошений артист Вєрка Сердючка.

Концерт, як годиться і як зазначено на афіші, «чернігівцям від міського голови Владислава Атрошенка».

Про це вже повідомлялося вчора прес-службою міськради, однак пильні чернігівці звернули увагу, що цей артист днями… розважав певну публіку в Сочі – місті на території держави-агресора РФ.

То була вечірка з приводу відкриття XVII фестивалю молодих виконавців «Новая Волна».

Майже рік тому, 21 листопада 2017-го, цей самий міський голова Атрошенко підписав розпорядження №337-р.

Цитуємо те розпорядження:

1. Заборонити комунальному підприємству «Міський Палац культури» Чернігівської міської ради (Должикова І. О.), комунальному підприємству «Центральний парк культури та відпочинку» Чернігівської міської ради (Хольченков В. Є.), комунальним закладам, які підпорядковані управлінню культури та туризму Чернігівської міської ради (Шевчук О. І.), проведення гастрольних заходів, концертів, вистав та інших культурних заходів за участю осіб, які публічно підтримують агресію Російської Федерації, окупацію Автономної Республіки Крим та не визнають так звані «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями, а також осіб, які від початку російської агресії на Україні проводять концерти та беруть участь в інших культурних заходах на території Російської Федерації, окупованої Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих окремих районах Донецької і Луганської областей України.

2. Рекомендувати організаторам гастрольних заходів, власникам стаціонарних сценічних майданчиків, особам, які використовують стаціонарні сценічні майданчики на підставі цивільно-правових угод, та іншим підприємствам, установам та організаціям утриматись від проведення гастрольних заходів, концертів, вистав та інших культурних заходів за участю осіб, визначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Хоніч О. П.

Можна завантажити це розпорядження №337-р з оф. сайту міськради.

Схоже, що Хоніч О. П., як зобов'язана проконтролювати виконання цього розпорядження, тепер має піти до пана мера, грюкнути там кулаком по столу й навести лад із переліком запрошених на День міста.

  • 0
Добавлено: 7-09-2018, 08:24
0
722

Похожие публикации


Наверх