онлайн казино Украины

Атрошенко заборонив у Чернігові виступи «артистів легкої поведінки»

Атрошенко заборонив у Чернігові виступи «артистів легкої поведінки»Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав 21 листопада розпорядження № 337-р, яке забороняє виступати на концертних майданчиках Чернігова артистам, які займають антидержавну позицію в питаннях територіальної цілісності України.

Зокрема ідеться про «Міський Палац культури», «Центральний парк культури і відпочинку» та комунальні заклади, підпорядковані управлінню культури та туризму міськради.

Наводимо текст розпорядження:

Про заборону проведення гастрольних заходів, концертів, вистав та інших культурних заходів на території міста Чернігова особам, які публічно підтримують агресію Російської Федерації, окупацію Автономної Республіки Крим та не визнають так звані «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою зменшення ідеологічного впливу особами, які публічно підтримують агресію Російської Федерації, окупацію Автономної Республіки Крим та не визнають так звані «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями і таким чином схвалюють дії, направлені на зміну меж території суверенної України, її державного кордону:

1. Заборонити комунальному підприємству «Міський Палац культури» Чернігівської міської ради (Должикова І. О.), комунальному підприємству «Центральний парк культури та відпочинку» Чернігівської міської ради (Хольченков В. Є.), комунальним закладам, які підпорядковані управлінню культури та туризму Чернігівської міської ради (Шевчук О. І.), проведення гастрольних заходів, концертів, вистав та інших культурних заходів за участю осіб, які публічно підтримують агресію Російської Федерації, окупацію Автономної Республіки Крим та не визнають так звані «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями, а також осіб, які від початку російської агресії на Україні проводять концерти та беруть участь в інших культурних заходах на території Російської Федерації, окупованої Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих окремих районах Донецької і Луганської областей України.

2. Рекомендувати організаторам гастрольних заходів, власникам стаціонарних сценічних майданчиків, особам, які використовують стаціонарні сценічні майданчики на підставі цивільно-правових угод, та іншим підприємствам, установам та організаціям утриматись від проведення гастрольних заходів, концертів, вистав та інших культурних заходів за участю осіб, визначених у пункті 1 цього розпорядження.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Хоніч О. П.

Похожие публикации


Наверх