онлайн казино Украины

У Чернігові думають, як «націоналізувати» електромережі

У Чернігові думають, як «націоналізувати» електромережіВчора, 7 червня, відбулося засідання робочої групи з питання опрацювання доцільності, можливості та шляхів передачі в комунальну власність громади Чернігова об’єктів енергетичної системи на території міста.

Головним завданням робгрупи було вивчити наявні можливості та механізми, а також доцільність повернення електромереж у власність територіальної громади.

Теми попередніх засідань були присвячені обговоренню юридичних механізмів передачі майна від приватної фірми в комунальну власність.

Питання щодо передачі електромереж є складним, тому його фаховий аналіз робитиметься крок за кроком.

Робгрупа прийняла рішення, що на чергову сесію Чернігівської міської ради виноситиметься проект рішення про звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та народних депутатів України від виборчих округів, що входять до складу Чернігівської області.

У тексті звернення буде запропоновано нове формулювання до окремої статті (частини) ЗУ «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності».

На думку представників робочої групи, якщо відповідні зміни будуть внесенні до цього ЗУ, то питання повернення електромереж у власність міста вирішиться.

  • 0
Добавлено: 9-06-2018, 10:51
0
734

Похожие публикации


Наверх