онлайн казино Украины

Питання на 18 сесію Чернігівської міськради 24 березня

Питання на 18 сесію Чернігівської міськради 24 березняПленарне засідання чергової, 18-ї сесії Чернігівської міськради VII скликання має відбутися 24 березня.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

На розгляд сесії вносяться такі питання:
1. Про внесення змін до рішення міської ради від 27 жовтня 2016 року №12/VII-13 “Про Програму підтримки громадських організацій міста Чернігова на 2017 рік”.
2. Про умови оплати праці заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
3. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів житлового фонду та соціальної інфраструктури.
4. Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у 2017 році.
5. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 25 лютого 2016 року №4/VII-10 “Про Програму шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України, які розташовані на території м. Чернігова, на 2016-2017 роки”.
6. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 листопада 2016 року №13/VII-23 “Про міський бюджет на 2017 рік” зі змінами і доповненнями (№14/VII-21, №16/VII-20).
7. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам, членам сімей загиблих, померлих учасників АТО.
8. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення особистого селянського господарства, індивідуального садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та городництва.
9. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального садівництва та будівництва індивідуальних гаражів.
10. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.
11. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.
12. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.
13. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
14. Про внесення змін і доповнень до Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки (вноситься в порядку передбаченому Положенням про місцеві ініціативи в місті Чернігові).
15. Про депутатські запити.

  • 0
Добавлено: 16-03-2017, 09:18
0
926

Похожие публикации


Наверх