онлайн казино Украины

«Чи не купити автобусів на батарейках?» – замислилися в міськраді Чернігова

«Чи не купити автобусів на батарейках?» – замислилися в міськраді ЧерніговаУ Чернігові створена робоча група з питань доцільності придбання нових електробусів марки Skywell у кількості 100 одиниць.

Відповідне розпорядження підписав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 26 березня.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міськради.

Ідею такої закупівлі він виголошував днями під час розширеної наради. За його словами, така техніка сама собою значно дорожча за тролейбуси, проте водночас вона не випмагає розгалуженої контактної мережі з підстанціями та їхнього обслуговування.

Планується придбання 80 електробусів великої місткості та 20 одиниць малої місткості для комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міськради для поліпшення надання якісних транспортних послуг мешканцям міста Чернігова, підвищення рівня безпеки під час пасажирських перевезень, більш ефективної роботи міського громадського транспорту, покращення екологічного стану в місті та зменшення викидів вуглекислого газу в повітря.

До складу робочої групи увійшли:

Андрій Черненко - заступник міського голови, голова групи
Олександр Рижий - начальник управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради, заступник голови групи
Дмитро Лавренюк - начальник комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради, секретар групи
Інна Кочерга – заступник начальника управління - начальник відділу фінансів підприємств комунальної власності та з питань нових форм господарювання фінансового управління Чернігівської міської ради
Віталія Ярещенко – начальник відділу економіки підприємств комунальної власності та цінової політики управління економічного розвитку міста Чернігівської міської ради.
Відповідно до розпорядження міського голови робоча група до 5 квітня надасть пропозиції по доцільності закупівлі та подальшої експлуатації електробусів марки Skywell для КП «Чернігівське тролейбусне управління».

  • 0
Добавлено: 29-03-2018, 08:16
0
962

Похожие публикации


Наверх