онлайн казино Украины

Екологічна інспекція в Чернігові може складати протоколи про адмінпорушення

Екологічна інспекція в Чернігові може складати протоколи про адмінпорушенняКомунальна Екологічна інспекція у місті Чернігові має право складати протоколи про адміністративні правопорушення.
Таким є висновок Київського апеляційного адміністративного суду. Він міститься в його рішенні від 25 жовтня у справі №750/5079/16-а.
Про це повідомила прес-служба Чернігівської міської ради.
Вочевидь, це перше в Україні рішення апеляційного адміністративного суду в такому питанні, як правомірність створення екологічних інспекцій органами місцевого самоврядування територіальних громад та межі повноважень цих інспекцій.
Апеляційний суд переглядав рішення суду першої інстанції щодо одного з протоколів, складених екологічною інспекцією в нашому місті. Адміністративне правопорушення полягало в порушенні «Правил благоустрою міста Чернігова» і було виявлене та зафіксоване на початку березня.
Суд першої інстанції тоді зазначив, що створення екологічної інспекції у складі КП «АТП 2528» Чернігівської міської ради та покладання на її працівників обов’язку складення протоколів про адмінправопорушення не відповідає законодавству.
Тепер судова колегія апеляційного суду визнала такий висновок помилковим, про що й зазначила в своєму рішенні.
Помилковий висновок з мотивувальної частини судового рішення виключений.

Добавлено: 16-11-2016, 10:46
0
0

Похожие публикации


Наверх