онлайн казино Украины

«Електрифікація» в новий будинок на Чорновола таки прийде?

«Електрифікація» в новий будинок на Чорновола таки прийде?Новий 164-квартирний будинок на вул. В'ячеслава Чорновола (раніше Войкова), 27 у Чернігові вже прийнятий на баланс КП «Новозаводське».
Обладнання для збільшення потужності трансформаторної підстанції, через яку і виникли основні проблеми цього будинку, придбає інвестор.
Про це Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко повідомив на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів і комунальних підприємств міської ради, – передає прес-служба Чернігівської міської ради.
Інформація прозвучала при обговоренні питання про підготовку до зими – зокрема, тих міських об'єктів, де є невирішені проблеми з електропостачанням.
Як відомо, новобудова по Чорновола, 27 тривалий час не здавалася в експлуатацію і не підключалася до електромереж саме через недостатність потужності її трансформаторної підстанції. Вартість додаткового будівництва – кілька мільйонів гривень.
«У цьому будинку через певні зрозумілі й не дуже зрозумілі причини на підстанції, де має бути 5 МВт, стоять трансформатори фактично 2 МВт, – сказав, зокрема, Владислав Атрошенко. – На сьогодні місто виконало всі умови, за яких потенційний інвестор готовий допомогти з придбанням трансформатора. Інвестор дав таку згоду. Окрім того, ми прийняли цей будинок на баланс. І готові сприяти – в тому, що залежить від міста, – аби «Чернігівобленерго» вирішило цю проблему до початку опалювального сезону».
За коментарем щодо сьогоднішньої ситуації в цьому будинку прес-служба міськради звернулась до керівника КП «Новозаводське» В’ячеслава Николенка.
«Будинок вже знаходиться на балансі нашого підприємства. Наказ про його прийняття я підписав 25 серпня, – сказав він. – Зараз абонентський відділ займається укладанням угод на обслуговування цього будинку. Договори на підключення подачі електроенергії для обслуговування його внутрішніх мереж і місць загального користування (освітлення, ліфти, підвали) вже укладені. Вони діють з 1 вересня. А зараз електромережі підписують договори з мешканцями».
«Проблема зрушила з мертвої точки завдяки зусиллям мера міста, який зміг переконати керівника обленерго», – повідомляє його (міськради) прес-служба.
Але збільшення потужностей там дійсно потрібно, тому що в цьому будинку і опалення, і все інше – виключно на електриці.
«Рішення виконкому про прийняття цього будинку на баланс було прийнято ще минулого року, – додав В'ячеслав Николенко. – Але цього не можна було зробити, тому що зауваження, що виникли при обстеженні цього будинку, не були усунуті навіть наполовину. Зараз ці роботи виконані саме на 50%. Решту доробимо ми за кошти мешканців. Це благоустрій і дрібні недоліки мереж всередині будівлі».

Добавлено: 7-09-2016, 09:23
0
0

Похожие публикации


Наверх