онлайн казино Украины

Атрошенко, Чернігів за крок до антирекорду по доступності електронних петицій!

Атрошенко, Чернігів за крок до антирекорду по доступності електронних петицій!Чернігів може встановити негативний рекорд по доступності користуванням інструменту електронних петицій, які нещодавно були введені в дію Законом України «Про звернення громадян».
Про це говориться в інформації громадської організації Чернігівський освітній центр «Ініціатива».
Хоча, Закон вступив в силу ще кілька місяців тому, в Чернігівській міській раді тільки зараз почали впроваджувати.
Так, на сайті Чернігівської міської ради, у проектах рішення, які будуть виноситися на розгляд наступної сесії, пропонується внести зміни до Статуту територіальної громади щодо забезпечення можливості чернігівцям подавати електронні петиції до міської ради.
Існує два альтернативних проекти рішення з цього приводу. Перший - поданий депутатом міськради Ігорем Андрійченком, другий – міським головою Владиславом Атрошенком.
Враховуючи попередні голосування в раді сьомого скликання, більше шансів на затвердження має проект поданий міським головою.
Команда Атрошенка пропонує ухвалити досить антидемократичний механізм подання та розгляду електронної петиції до Чернігівської міськради.
Так, аби електронна петиція від громадянина потрапила на розгляд міської ради, необхідно буде протягом 30 днів зібрати 500 підписів. Норми Закону «Про звернення громадян» визначають для таким міст, як Чернігів, кількість підписів не менше 250, які мають збиратися не більше 90 днів.
Для порівняння, в містах аналогічних Чернігову, кількість підписів є вдвічі меншою, а час збору підписів – втричі більшим. Так, в Івано-Франківську, Житомирі та Вінниці - 250 підписів за 90 днів, в Луцьку – 300 підписів за той же період.
Таким чином,нова, позиціонуючи себе як демократична, влада Чернігова продовжує іти стежкою своїх попередників з команди Олександра Соколова, якому громадськість часто закидала небажання вводити ефективні інструменти місцевої демократії.
Сподіваємося, депутати Чернігівської міської ради прислухаються до голосу громадянського суспільства та врахують успішні практики інших обласних центрів під час розгляду цього питання.

Добавлено: 14-01-2016, 09:40
0
0

Похожие публикации


Наверх