онлайн казино Украины

2 роки після розгону Чернігівського Євромайдану. Як це було?

2 роки після розгону Чернігівського Євромайдану. Як це було?25 листопада 2015 року, у середу з 13.00 по 19.30 буде проходити ряд заходів, де ми згадаємо події розгону чернігівського Євромайдану.
Минуло вже два роки з часів тих жахливих подій, але наразі досі не покарано винуватців, які вчиняли злочини проти українського народу. Ми зобов'язані пам'ятати про події тих часів.
Саме тому, в день розгону Євромайдана у Чернігові, 25 листопада відбудуться заходи в пам'ять про чернігівський Євромайдан.
З 13.00 години і до 15.00 в парку ім. М.М.Попудренка буде розміщена фотосушка на тему: «Як це було?» або «Чому розігнали Майдан?».
О 18.00 почнеться народне Віче, відкриття якого буде супроводжуватись виконанням Державного Гімну України. Потім розпочнеться трансляція відео-сюжетів подій, які відбулись два роки тому, під час розгону Євромайдану у Чернігові.
Також з 18.30 і до 19.30 буде працювати «Вільний мікрофон», де кожен бажаючий може висловити своє бачення та думки.
«Ми повинні пам'ятати події тих жахливих часів. Тільки так, ми можемо зробити правильні висновки, згуртуватись і докласти максимум зусиль задля розвитку нашої країни», – зазначила голова ЧОО ПП ДемАльянс Катерина Данькова.

Добавлено: 24-11-2015, 09:49
0
0

Похожие публикации


Наверх