онлайн казино Украины

Чернігівські підприємці пропонують кандидатам у мери підписати з ними угоду

Чернігівські підприємці пропонують кандидатам у мери підписати з ними угодуМеморандум про співпрацю з кандидатами на посаду Чернігівського міського голови пропонують підписати чернігівські підприємці. В цьому меморандумі - вимоги та пропозиції щодо покращення бізнес-клімату, напрацьовані в місцевому бізнес-середовищі. Хто з кандидатів у мери готовий почути ці пропозиції, а головне – реалізовувати їх на практиці?
Дізнаємося в четвер, 15 жовтня 2015 р., під час зустрічі в Медіа-центрі «Моє місто» (готель «Україна», 4 поверх). Початок – 11.00.
- Пропозиції підприємців надіслані на адреси всіх партій, які висувають своїх представників на посаду міського голови у м. Чернігові. Ставлячи свій підпис, учасники круглого столу не тільки демонструють підтримку малого та середнього бізнесу, а й готовність реалізувати наші пропозиції щодо покращення бізнес-клімату в м. Чернігові, - підкреслює один з координаторів цього проекту, голова Центру підтримки малого та середнього бізнесу Ірина Березинець.
- Ця зустріч проходитиме за ініціативою Коаліції малого та середнього бізнесу м. Чернігова та регіональних партнерів проекту USAID «Впевнений бізнес - заможна громада». Увага! В п’ятницю, 16 жовтня, до обговорення та підписання цього ж меморандуму будуть запрошені також кандидати в депутати міської ради (по декілька представників від кожної політичної сили).
Запрошуємо до участі всіх зацікавлених кандидатів, представників ЗМІ та громадськості! Початок обговорення – 11.00. Початок брифінгу – 11.30.

Добавлено: 14-10-2015, 10:10
0
0

Похожие публикации


Наверх