Київський Апеляційний адміністративний суд дозволив мітинг опозиції в Чернігові

Київський Апеляційний адміністративний суд дозволив мітинг опозиції в ЧерніговіКиївський Апеляційний адміністративний суд скасував рішення Чернігівського окружного адміністративного суду про заборону проводити мітинг об’єднаної опозиції у понеділок, 1 жовтня о 19 годині на центральній площі Чернігова.

Про це „Високому Валу” повідомив голова обласної організації „Батьківщина” Олександр Кодола.

„Засідання Київського Апеляційного адміністративного суду почалося (30 вересня, у неділю) о 17 годині, і ми там виграли, тобто нам дозволи проводити мітинг”, - сказав він.

За словами Кодоли, пізній час мітингу в Чернігові , на Красній площі пояснюється тим, що передбачено на екрані відеозв’язок з іншими регіонами.

Він нагадав, що у п’ятницю, 28 вересня, Чернігівський окружний адміністративний суд відмовив у проведенні мітингу „Батьківщині”, а 29 вересня і - „Фронту змін”.

Як повідомляв „Високий Вал”, саме Київський Апеляційний адміністративний суд відмовив 28-го вересня у задоволенні позову Олега Ляшка до Інтернет-видання "Високий Вал”, а саме до власника сервера і хостінг-провайдера.шаблоны для dle 11.2

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх