Маркевич: Хочемо підсилити задню лінію та атаку

Маркевич: Хочемо підсилити задню лінію та атакуГоловний тренер харківського "Металіста" Мирон Маркевич в інтерв’ю "Футбол 24" розповів про трансферні пріоритети свого клубу, пригадав як стажувався у всесвітньо відомих фахівців та пояснив чому харків’яни знову поїдуть в Емірати.
- Мироне Богдановичу, мабуть, у зимову відпустку пішли не в такому радісному настрої, як це було рік тому? Все-таки тоді "Металіст" був третім, а зараз на четвертому місці…

- Так, ви праві, настрій не найкращий. Але насправді уся боротьба ще попереду. Ми будемо боротися за друге місце, розрив ж невеликий. Шкода, звісно, що ми загубили багато очок у тих іграх, в яких не мали цього робити. Тому наше турнірне становище не таке, як би цього хотілося.

- Зима період трансферів. На які позиції шукатимете гравців?

- Перш за все, нам потрібні футболісти із українським паспортом. Хочемо підсилити задню лінію, підписати опорника. Ну і не відмовився від ще одного нападника.

- За "Металіст" виступає натуралізований Едмар, раніше виступав теж натуралізований Марко Девіч. Не думаєте над тим, щоби проблему із лімітом на легіонерів вирішити завдяки натуралізації когось із гравців?

- Ні, поки що над цим не думали. Наші іноземці замало живуть в Україні, а тому натуралізувати їх не можемо.

- Мирон Богданович, відпустку традиційно проводите у Львові?

- Зараз в Трускавці. Кудись в теплі краї їхати не збираюся. Мені дома комфортно, усе подобається. Тому не бачу сенсу проводити відпустку деінде.

- Колись ви під час відпустки їздили на стажування до всесвітньо відомих наставників. У кого ви вчилися?

- Ще під час навчання у Вищій школі тренерів їздив на стажування до Валерія Лобановського. Також був у Крістофа Даума в леверкузенському "Баєрі", у Фабіо Капелло в "Ромі", у Йохана Кройфа в "Аяксі", в Карло Анчелотті в "Челсі". Безперечно, знайомство із роботою таких метрів допомагає розвиватися. Щось в них взяв, при цьому додав свого. Вчитися ніколи не пізно, завжди потрібно прагнути дізнатися чогось нового. Інакше не буде прогресу. Дитячим тренерам обов’язково потрібно їздити, переймати досвід. А клуби повинні їм у цьому сприяти. Тому що від роботи дитячих наставників залежить майбутнє нашого футболу.

- З перерахованих вами фахівців хто найбільше справив на вас враження?

- Кожен по-своєму враження справив. Кройф, Капелло… Та усі вони талановиті наставники, з радістю спостерігав за їхньою роботою. Кожен з них багато чого досягнув, виділяти нікого не стану.

- А як можна потрапити на стажування до відомого тренера?

- Якщо дуже хочеш, то потрапиш (сміється).

- Мироне Богдановичу, до сезону "Металіст" готуватиметься в Еміратах?

- Так, 10 січня починаємо свій перший збір. У цьому плані нічого не змінюємо упродовж останніх років. Емірати нам підходять, там створені усі умови для якісної підготовки. Традиційно, на першому етапі працюватимемо на піску, покращуватимемо фізику.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 19-12-2012, 12:33
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх