онлайн казино Украины

Волкот, Шамах, Кошельни, Аршавін, Погребняк - вони збожеволіли! "Редінг" - "Арсенал" 5:7

Волкот, Шамах, Кошельни, Аршавін, Погребняк - вони збожеволіли! "Редінг" - "Арсенал" 5:7У рамках 1/8-ї Кубка англійської ліги на власному полі "Редінг" після суперуспішних 45-ти хвилин трощив лондонських "канонірів" з рахунком 4:1. Проте команда Арсена Венгера відігралась на 96-й. Справжній шок настав у додаткові 30 хвилин.

В "Арсеналу" у першому таймі відзначився гольовою екс-капітан збірної Росії Андрій Аршавін, який вийшов зі старту. А потім 23-й номер "гармашів" додав ще 2 асисти.

4:4 в основні 96 хвилин, а вже на 13-й першого додаткового тайму Шамах вивів гостей уперед. Проте своє вагоме слово сказв Павєл Погребняк, який вирівняв становище на 116-й. Тео Волкот вирішив, що сміятиметься останнім - дубль на 96-й, переможна крапка у грі на 120-й.

Другий хет-трик Волкота за кар'єру виводить "Арсенал" після цього сенсаційного перформансу у чвертьфінал Кубка Ліги.

"Редінг" - "Арсенал" - 5:7 (4:1, 0:3, 0:1, 1:2)

Голи: Робертс,12, Кошельни, 18 (авт.), Лайгертвуд, 20, Хант, 37, Погребняк, 116 - Волкот, 45+2, 90+6, 120, Жиру ,64, Кошельни, 89, Шамах, 103, 120+2

"Редінг": Федерічі, Гантер, Горкш, Моррісон, Шорі, Лейгертвуд, Макклірі (Макануфф, 75), Робсон-Кану, Табб, Робертс (Черч, 90+2), Хант (Погребняк, 74).

"Арсенал": Даміан Мартинес, Дженкінсон, Мікель Ігнасі (Мід, 105), Джуру, Кошельни, Коклен, Фрімпонг (Жиру, 62), Волкот, Гнабрі (Айсфельд, 63), Аршавін, Шамах.

Попередження: Лейгертвуд, 81, Моррісон, 110 – Мікель Ігнасі, 35, Шамах, 56, Жиру, 79, Кошельни, 87, Даміан Мартінес, 115, Айсфельд, 118

Добавлено: 31-10-2012, 12:22