онлайн казино Украины

Кінець. "Металіст" - "Спортінг" - 1:1

Кінець. "Металіст" - "Спортінг" - 1:1Харківський "Металіст" не зумів пробитися у півфінал Ліги Європи.

Сьогодні завершилася тривала казка харківського "Металіста". Мабуть, сказати, що кінець цієї історії виявився трагічним, було б неправильно. Адже підопічні Мирона Маркевича подарували величезну кількість позитивних емоцій усім футбольним вболівальникам України, а головне – зуміли вперше в історії пробитися до чвертьфіналу Ліги Європи.

"Металіст" був дуже близький до того, аби пройти у наступний раунд змагання, можна сказати, одною ногою вже був там. Проте футбольний бог та мадам фортуна вирішили віддати перевагу португальській команді.

Активно команди розпочали поєдинок у Харкові. Господарі поля з перших хвилин протистояння почали атакувати ворота суперника. Дещо пасивно діяв "Спортінг" попереду, надаючи перевагу грі на контратаках. У першому таймі Харків‘ яни створили кілька небезпечних моментів, проте забити зуміли саме гості із Піренейського півострова.

Після перерви команди вийшли на поле, і "Металіст" у черговий раз продемонстрував характер. Атака на 56 хвилині завершилася тим, що Кірстальдо зрівняв рахунок у зустрічі. Згодом господарі поля здобули право пробивати пенальті, проте Шав‘ єр не зумів вдало розпорядитися подарунком долі. Після цього підопічні Мирона Маркевича продовжили штурмувати ворота "Спортінга", проте так і не змогли забити другий, такий важливий, гол.

Загалом, хочеться подякувати "Металісту", який єдиний з-поміж усіх українських команд зумів так довго втриматися на цьогорічній євроарені, а головне те, що харків‘ янам вдалося продемонструвати красивий, видовищний футбол, який Європа запам‘ ятає надовго.

Склади команд

"Металіст": 29. Горяїнов, 3. Вільягра, 4. Березовчук, 8. Едмар, 10. Хав'єр, 11. Соса, 17. Пшеничних, 19. Торрес, 21. Крістальдо, 22. Обрадовіч, 77. Тайсон

Запасні: 81. Дішленковіч, 5. Шелаєв, 7. Валяєв, 23. Бланко, 25. Марлос, 33. Девіч, 99. Радченко

"Спортінг": 1. Патрісіу, 4. Полга, 8. Схарс, 9. ван Вольфсвінкель, 10. Ізмайлов, 11. Капель, 14. Фернандес, 28. Мартінш, 47. Жоау Перейра, 48. Інсуа, 93. Шандао

Запасні: 12. Марсело, 6. Евалдо, 18. Каррільо, 26. Сантуш, 31. Нето, 32. Рібас, 33. Рубіо