онлайн казино Украины

Новий електронний проект податкової

Новий електронний проект податковоїДля зручності суб’єктів господарювання податкова служба впроваджує ще один електронний проект завдяки якому платники податків з 1 січня 2013 року зможуть подавати звітність про використання реєстраторів розрахункових операцій, а саме електронну контрольну стрічку через мережу Інтернет.

Повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю податкової служби у Чернігівській області.

Електронна контрольна стрічка повинна буде містити електронні копії всіх фіскальних чеків і 2–звітів. Передача вказаних копій документів до органів ДПС буде здійснюватись через модем – пристрою для передачі копій розрахункових документів і 2–звітів за провідними та безпровідними каналами зв'язку. Відповідний проект наказу розробило Міністерство фінансів України

Прийняття цього документу дозволить створити нормативні підстави конструювання, вироблення та впровадження РРО, які відповідають вимогам часу, надасть можливість суб'єктам господарювання не друкувати на папері і не зберігати протягом 3 років паперову контрольну стрічку РРО.

Крім того, це нове впровадження буде сприяти спрощенню підготовки та подання звітності про використання РРО – система автоматично формуватиме звіти, а також зменшенню кількості перевірок завдяки застосуванню дистанційного контролю.

Запровадження електронної контрольної стрічки передбачено вимогами статті 3 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", відповідно до якої суб'єкти господарювання, які використовують РРО, надають провідними або безпровідними каналами зв'язку до органів державної податкової служби електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці у пам'яті РРО або у пам'яті модемів, які до них приєднані.

Добавлено: 13-11-2012, 11:05
0
0

Похожие публикации


Наверх