онлайн казино Украины

Горе-мати довела сина до самогубства і 3 дні не знімала його з петлі

Горе-мати довела сина до самогубства і 3 дні не знімала його з петліУ Миргородському районі на Полтавщині 16-річний підліток покінчив із життям. Мати ж проігнорувала смерть сина.

16-річний Дмитро, що навчався на маляра, часто пропускав заняття, бо хворів. У п'ятницю - знову не з'явився. Шукати його почали як вчителі, так і мати.

"Зайшов до матері, спитав "де Діма?" На "вішальнику", каже матір, залізь подивишся. Піднявся на драбину - дивлюсь він там висить", - розповів товариш, який і знайшов хлопця.

"Він не перший раз це казав: "я повішусь". У мене батько повісився у сараї на дворищі. З понеділка почав казати, ма, в мене нема грошей на дорогу..." – розповідає мати.

У свою чергу, викладачі запевняють, що мати стверджувала,що не знає нічого про місце перебування сина.

У навчальному закладі про хлопця залишають винятково позитивні відгуки.

Натомість сусіди додають, що хлопець постійно потерпав від витівок п’яної матері. За їх словами, хлопця не раз доводилося рятувати від побоїв та знущань.

За фактом загибелі неповнолітнього міліція проводить розслідування. Правоохоронці схиляються до того, що за смерть дитини доведеться відповідати матері і не відкидають, що проти неї порушать кримінальну справу за доведення до самогубства.

До слова, солдат покінчив з життям після десяти днів в армії.

Добавлено: 23-10-2012, 12:39
0
0

Похожие публикации


Наверх