онлайн казино Украины

Мати п’є, батько п’є, а погони рятують їх дитину

Мати п’є, батько п’є, а погони рятують їх дитинуДо чергової частини Чернігівського міського відділу УМВС зателефонував випадковий перехожий, який повідомив, що у відкритому вікні на четвертому поверсі багатоповерхівки по вулиці Щорса стоїть малолітня дитина. Хлопчик років 3-х визирав з вікна, дивлячись на вулицю. На вікні не було навіть ніякої москітної сітки.

Про це повідомляє сайт чернігівської міліції КОП.

Інформація була негайно передана рятувальникам, черговому наряду бійців «Беркута» та працівникам кримінальній міліції у справах дітей. Міліціонери прибули на місце вкрай швидко, адже на кону стояло життя маленької дитини. Одночасно прибули і рятувальники. Злагодженість дій правоохоронців та оперативне реагування завадили біді.

МНС-ники швидко налаштували розкладну драбину, приставили її до вікна і піднялися нагору. Підхопивши хлопчика на руки, через те ж вікно занесли його до квартири. З'ясувалося, що малюк, якому тільки-но виповнилося 3,5 роки, знаходиться вдома сам, без батьків. Правоохоронці почали їх пошуки.

На щастя, у сусідів був телефон рідної тітки хлопчика, сестри матері, їй і зателефонували. Родичка приїхала не сама, а з бабусею та хрещеною. Але знову постала проблема - квартиру відчинити ніхто не міг, бо не було ключів, а засуви відкривалися лише ключами як зсередини, так і зовні. Щоб когось залишити з малечею, по драбині у вікно піднялася хрещена. Вона мала чекати доки правоохоронці повернуть додому батьків хлопця.

Це виявилося непростим завданням, бо ті часто залишали сина самого вдома, а самі розважалися та випивали в колі друзів. На їх соціальний статус та тягу до спиртного вказувала обстановка в квартирі, точніше, її відсутність. Квартира була майже порожня, з безладом, характерним для осіб, які зловживають спиртними напоями.

Правоохоронці майже 4 години шукали непутящих батьків. Врешті-решт їх розшукали аж в іншому кінці міста, у напівзруйнованому будинку, де вони розпивали спиртні напої в компанії товаришів по чарці. Як тільки батько побачив співробітників міліції, то одразу втік, натомість з матусею вдалося поспілкуватися, правда вона ледь трималася на ногах. Згідно висновку нарколога в її крові було виявлено 2,8 проміле алкоголю.

Непутящу жінку співробітники міліції (адже вона все ж таки мати) привезли до дитини, повідомивши про цей інцидент службу у справах дітей районної ради. Співробітниками міліції відносно жінки були складені адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення - «розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді», та за ч. 1 ст. 184 КУпАП - «невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей».

Прикро, що чужі люди турбуються про дитину більше, ніж рідні тато з мамою, більше того, батьки своєю поведінкою засвідчують цілковиту байдужість до долі малюка. Хтозна, чи не варто передати функції виховання хлопчика державі, адже тоді точно буде гарантія, що його життя не буде наражатися на небезпеку?

Добавлено: 16-08-2012, 10:48
0
0

Похожие публикации


Наверх