Столичних дітей з вадами зору і слуху хочуть позбавити коледжу

Столичних дітей з вадами зору і слуху хочуть позбавити коледжуДержавна акредитаційна комісія позбавила ліцензії вищий навчальний заклад "Міжнародний медичний коледж". У ньому отримують освіту понад 600 дітей зі столиці та інших регіонів, які мають вади слуху та зору.

Заняття у виші вже третій місяць проходять без відповідної ліцензії. Державна інспекція навчальних закладів закидає коледжу численні порушення. Його закриють, а дітей перенаправлять у інші навчальні заклади.

В закладі дивуються претензіям інспекції. Кажуть, - це чистої води рейдерська схема, об’єкт якої - ласе приміщення, де розташований заклад.

“Нас просто виставили за двері, вони закрились там, вони перевіряли цих дітей, невідомо по яких методиках. Фактично, у нас відбувся рейдерський захват, який кришується МОН і ДІН. Вибачте, куди селити цих людей - сліпих і молодь? Вони не забезпечені житлом, а тут фінансування, це Дарницька адміністрація”, - каже юрист Олег Веремеєнко.

Нині ситуацію вирішують в окружному адміністративному суді столиці. В коледжі обіцяють обстоювати права дітей в усіх судових інстанціях і погрожують акціями протесту.


Источник: http://24tv.ua
шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 14-02-2012, 00:30
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх