Перед нами класична картина демократичних і прозорих виборів, – Азаров

Перед нами класична картина демократичних і прозорих виборів, – АзаровПід час відкриття засідання Кабміну прем’єр Микола Азаров висловив переконання, що вибори народних депутатів в Україні були добре організованими, демократичними, чесними і прозорими.

"Загальна кількість зафіксованих порушень та їхня суть такі, що абсолютно не дають підстав сумніватися в легітимності виборів, у тому, що відбулось дійсно вільне, свідоме волевиявлення громадян України", – заявив Азаров.

На його думку дані, які оприлюднила ЦВК практично співпадають з даними екзит-полів та соцопитувань.

"Щоправда, окремі опозиційні сили отримали результат більший, ніж передбачали соціологи, але це питання не до влади. Тобто перед нами класична картина добре організованих, демократичних, чесних і прозорих виборів, як би це не заперечували наші запеклі противники ", – зазначив Азаров.

Також прем’єр переконаний, що спостерігачі вказують на окремі недоліки і порушення, які є звичним явищем для виборів, а особливо в такій великій державі.

"Водночас я хотів би застерегти від спекуляцій щодо критичних зауважень, які пролунали від конкретних спостерігачів, те, що їх окремі політичні сили намагаються використати для дискредитації вибору народу України. Чому звучать такі упереджені оцінки тільки тому, що Партія регіонів отримала таку переконливу перемогу? Партія регіонів перемогла у відкритих, складних політичних змаганнях, перемогла як за партійними списками, так і в мажоритарних округах", - додав він.

Нагадаємо, раніше представник кандидата по окружкому №233 Віктора Пилипишина повідомив голову комісії, що в одного з новоприбулих людей з собою є зброя. Міліція зайшла до зали разом з начальником Шевченківського рай управління міліції, підійшла до одного з молодиків, який, у свою чергу, підтвердив, що у нього справді є зброя і навіть показав кобуру.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 31-10-2012, 12:07
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх