Нацрада скасує у бланку ліцензій графу "мови"

Нацрада скасує у бланку ліцензій графу "мови"
Згідно з "мовним" законом, Нацрада з питань телебачення та радіомовлення скасує у бланку ліцензій графу "мови", більше того, у тримісячний термін має намір привести ліцензійну діяльність телекомпаній у відповідність до вимог закону.

"Ми зараз вивчаємо те, що маємо зробити з цього приводу і якими будуть наші дії. Чи буде це рішення Національної ради, чи просто наказ голови. Але, як ми розуміємо, відповідно до цього закону буде скасовано у бланку ліцензії графа про мови. Крім того, ця норма буде скасована у заявних документах", – наголосив Голова Нацради Володимир Манжосов.

Він додав, що всі телекомпанії повідомлять про те, що така норма є.

"Упродовж трьох місяців це буде зроблено безкоштовно. Далі, якщо ми правильно розуміємо закон, переоформлення буде проходити за звичайною формою і компанії будуть сплачувати нарахування", – каже Голова Нацради.

За його словами, наразі телекомпанії з цього приводу до Нацради не звертались.

Нагадаємо, 13 серпня, Одеська міська рада на позачерговій сесії ухвалила рішення, згідно з яким російська мова отримала в місті статус регіональної. Таку ініціативу підтримали 73 депутати зі 111 присутніх. Документ ухвалили в рамках реалізації положень чинного закону "Про основи державної мовної політики".шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 15-08-2012, 12:48
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх