Азаров: На дорогах має панувати закон, а мажори хай ходять пішки

Азаров: На дорогах має панувати закон, а мажори хай ходять пішки Прем’єр Микола Азаров заявляє, що мажори, які вважають себе особливими на дорогах і порушують правила, повинні ходити пішки.

Про це він сказав на засіданні Кабміну.

"На дорогах має панувати закон, порядок і рівне ставлення до всіх учасників руху. Високопосадові, або так звані мажори, які вважають себе недоторканими чи особливими за кермом, повинні ходити пішки", - сказав прем’єр.

Він наголосив, що за злісне порушення правил дорожнього руху "нікому ніяких поблажок не повинно бути".

"Треба, щоб відповідальність за порушення правил дорожнього руху була підвищена до того рівня, який стане однозначно запобіжником, щоб водій не перевищував швидкість, де це створює небезпеку для пішоходів, щоб ніхто навіть не помислив сісти за кермо у нетверезому станів. Покарання має бути помітним і невідворотним", - наголосив Азаров.

Він також відзначив, що варто значно посилити вимоги до шкіл, які готують водіїв.

Курсанти витрачають великі гроші, але не отримують належної підготовки. Тому треба посилити вимоги до якості підготовки водіїв, до іспитів, підвищити критерії акредитації автошкіл, можливо, передбачити жорсткі санкції за "брак" у підготовці. Адже кожна аварія з вини водія – це "брак" автошколи, - сказав глава уряду.

Зокрема, він наголосив, що треба створити інформаційну систему, яка давала б оцінку кожній автошколі, залежно від того, скільки ДТП сталося з вини її випускників.

Народний депутат від Партії регіонів Владислав Лук'янов визнав свою провину в перевищенні швидкості. Відтак, політик не оскаржив штраф у 678 гривень та сплатив його одразу у ДАІ.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 8-08-2012, 12:47
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх