Кравчук сказав, коли слід чекати нову Конституцію

Кравчук сказав, коли слід чекати нову Конституцію Голова Конституційної асамблеї Леонід Кравчук вважає, що процедуру внесення змін до Конституції буде остаточно завершена в 2014 році.

"Скільки займе часу внесення змін. Це процедура тривала і складна, але я думаю, до 2014 року ми повинні все завершити. На мою думку, це початок 2014 року", — сказав Кравчук.

При цьому він зазначив, що вирішувати питання щодо внесення змін до Основного Закону буде парламент наступного скликання.

"У нас просто часу не вистачить підготувати проект закону про внесення змін до Конституції", — зазначив Кравчук.

Він додав, що члени Конституційної Асамблеї планують до нинішніх парламентських виборів розробити і подати на розгляд парламенту проект "конституційно-правових аспектів".

Також Кравчук прогнозує, що перше засідання Конституційної Асамблеї за участі Президента може відбутися через 20 днів.

Нагадаємо, 17 травня Президент Віктор Янукович своїм указом створив Конституційну Асамблею, як спеціальний допоміжний орган при Президентові України, головною метою створення та діяльності якого є підготовка законопроекту (законопроектів) про внесення змін до Конституції. Головою Конституційної Асамблеї призначений Леонід Кравчук. В цілому до складу Конституційної Асамблеї увійшли 94 людини.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 18-05-2012, 14:44
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх