Місто – легенд і корупційних діянь мера Владислава Атрошенка

У той час, коли Чернігівський міський голова і лідер власної кишенькової партії «Рідний дім» випинається на усіх регіональних медіа-майданчиках про успіхи «його політичної команди» з благоустрою міста і входження у рейтинг топ-3 міст України з комфортним життям та розвитку, його партійні «опрічники» налагоджують схеми з розкрадання місцевого бюджету славетного міста-героя Чернігова.

Так, близький соратник мера – депутат міської ради від ПП «Рідний дім» і за сумісництвом директор комунального підприємства «АТП-2528» Чернігівської міської ради Руслан Волок підозрюється у розтраті коштів ввіреного йому підприємства у сумі 2,4 млн. грн. під виглядом закупівлі паливно-мастильних матеріалів.
Встановлено, що Р.Волок, використовуючи своє службове становище, уклав договори з приватним підприємством-постачальником із порушенням чинного законодавства. У межах вказаних оборудок завищено вартість кожного виду пального із одночасним зменшенням обсягів закупівлі.
У результаті протиправних дій Р.Волока комунальне підприємство сплатило додаткові 1,6 млн. грн. й недоотримало майже 58 тон пального.
Вказані діяння Р.Волока розслідуються у рамках провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України. Наразі, Р.Волоку і декільком його підлеглим оголошено підозри за вчинення відповідного злочину.
Усі ми розуміємо, що Р.Волок діяв не з власної ініціативи, а за вказівки свого «пАтрона» (якому й могли передаватись грошові кошти, виведені з активів комунальної установи).
Тож найближчим часом очікуємо конкретних дій від правоохоронних органів та встановлення всього кола причетних.

  • 0
Добавлено: 20-01-2023, 13:40
0
501

Похожие публикации


Наверх