В Чернігові поменшає на два ЖЕКи?

В Чернігові поменшає на два ЖЕКи?Виконком міської ради пояснює такий крок «посиленням ефективності та вдосконалення роботи комунальних підприємств, для більш раціональних витрат коштів з міського бюджету, відповідно до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2012-2014 роки».

Згідно з проектом рішення пропонується

1. Припинити діяльність комунального підприємства «ЖЕК-2» Чернігівської міської ради (14000, м. Чернігів, вул. Чернишевського, 7,) шляхом його реорганізації через приєднання до комунального підприємства «Деснянське» Чернігівської міської ради (14027, м. Чернігів, вул. Академіка Павлова, 13, ).

2. Припинити діяльність комунального підприємства «ЖЕК-6» Чернігівської міської ради (14030, м. Чернігів, вул. Одинцова, 9-б,) шляхом його реорганізації через приєднання до комунального підприємства «ЖЕК-10» Чернігівської міської ради (14032, м. Чернігів, вул. Доценка, 25-б,).

Цікаво кому дістанеться приміщення ЖЕКів по Чернишевськгоі Одинцова. Можливо відповідь буде дана під час сесії ради?

Адже Чернігів вже має сумний досвід школи № 8, яку теж реорганізували, обіцяли приміщення в центрі міста залишити на балансі відділу освіти, а потім передали його під суд, ставить риторичне запитання ресурс "ПІК".шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 17-05-2012, 18:04
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх