онлайн казино Украины

У Лос-Анджелесі вперше лунав гімн України на честь нашого велосипедиста-паралімпійця

У Лос-Анджелесі вперше лунав гімн України на честь нашого велосипедиста-паралімпійцяДля нашого спортсмена, Єгора Дементьєва Чемпіонат світу у Лос-Анджелесі розпочався з гонки-переслідування на 4 км. За правилами цієї гонки, спочатку всі спортсмени виступають у кваліфікаційних заїздах, після завершення яких перші двоє за показаним часом змагаються у фіналі за «золото», а третій та четвертий - за бронзу. За нашими сподіваннями, ця гонка могла принести медаль нашій країні, однак, показавши в кваліфікації третій результат, наш спортсмен у гонці за бронзу поступився італійцеві Андреа Тарлао (до речі, за іронією долі, саме Андреа Тарлао поступився нашому спортсмену минулого року на Чемпіонаті світу в Монтііарі, Італія, в тій же гонці за бронзову медаль). Тож давні "друзі" зустрілися на треку і цього разу, але перемога цього разу дісталася італійцеві.

Наступна гонка стала менш вдалою для спортсмена з України. Щільність результатів була надзвичайно високою у гонці на 1 км, впродовж цієї гонки двічі (!) був перевершений попередній рекорд світу. У підсумку, Єгор Дементьєв посів лише 8 місце.

Проте фортуна все ж була на боці нашого спортсмена – і вона проявила себе у повній мірі саме в останній день змагань. Чемпіонат світу став надзвичайно успішним для Єгора Дементьєва: у гонці "скретч" на 10 км (гонка без гандикапу), в якій взяли участь 22 спортсмени, українець обрав вірну тактику та зміг на фінішній дистанції в 40 км випередити своїх основних конкурентів - спортсменів з Італії та Австралії та вибороти таке жадане для України «золото».

От і здійснилась наша заповітна мрія: вперше за історію проведення Чемпіонатів світу з велоспорту серед спортсменів-паралімпійців тут, у сонячному Лос-Анджелесі, лунав гімн України.

А в нас є ще одне сподівання до Лондону-2012: мріється, щоб птаха спортивного щастя була у руках нашого Єгора, котрий на важкому шляху до Паралімпіади 2012 року вже здолав чимало перешкод: після успішного минулорічного виступу не тільки пережив автомобільну катастрофу, але й відновив свої сили і, не зважаючи ні на що, вперто дійшов до своєї золотої перемоги.