Права, обов’язки та відповідальність неповнолітніх

Права, обов’язки та відповідальність неповнолітніхСпівробітники кримінально-виконавчої інспекції Чернігівської області проводять виховні заходи в навчальних закладах Чернігова
Спільно зі співробітниками міліції, представниками обласної юстиції та юристом Чернігівської обласної правозахисної організації пенітенціарії провели круглий стіл для учнів Чернігівського залізничного ліцею щодо кримінальної та адміністративної відповідальності неповнолітніх.
Повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області.
Оскільки злочинність неповнолітніх, в більшій мірі, ніж злочинність дорослих, становить патологічне неприпустиме явище, виступаючі намагалийсь якомога прозоріше і простіше пояснити права та обов`язки дітей. Проведення таких заходів показує, що учнівською молоддю краще сприймається матеріал, якщо подавати його як «рівний-рівному», не обтяжувати, не залякувати, не читати нотатки, а на реальних прикладах із життя довести необхідність дотримання законів.
У ході тренінгу неповнолітніх познайомили з особливостями притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності. Про особливості роботи кримінально-виконавчої інспекції розповіла старший інспектор з особливих доручень сектору кримінально-виконавчої інспекції Чернігівської області Наталія Бабіч.
Під час проведення заходу учнів було ознайомлено з основними правами дітей, проведено розповідь, використовуючи наглядний матеріал, зроблений руками їх однолітків.
Учні виявили зацікавленість та активно ставили питання. По закінченні лекції хлопці та дівчата мали змогу також отримати кваліфіковані відповіді на свої питання щодо кримінальної та адміністративної відповідальності від начальника сектору КВІ в Чернігівській області Евгена Скалюна.
Подібні заходи правового та виховного впливу співробітниками КВІ проводяться систематично. А вже доказана результативність спонукає керівників навчальних закладів міста й області звертатись до пенітенціарної служби з проханнями виступити перед учнями та студентами.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 7-12-2012, 01:09
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх