Мультяшні бджоли та інші персонажі у новому випуску 3 Buzzing Wilds від Pragmatic Play


Бджоли мають відмінні навички соціальної організації та відрізняються працьовитістю. Тому люди нерідко використовують ці створіння не тільки для видобутку меду, а й для розробки унікальних гральних автоматів. А, нова консоль 3 Buzzing Wilds явно вказує на це, пропонуючи учасникам три варіанти Диких розкидів та максимальний приз х5000 до ставки.
Цей випуск Pragmatic Play має мультиплікаційне оформлення та непогані математичні показники. Так, на сітці барабанів 5х4 та 20 ліній, можна ставити, від 0.20 до 100 монет/спин. При цьому, слот віддаватиме до 96.03% за високої дисперсії. Все це можна легко перевірити, якщо PM Casino завантажити на Андроїд, а також запустити гру в демонстраційній версії.
Кожна картинка у грі нагадує плюшеві іграшки, проте має власну ціну. Але виплати за комбінаціями призначаються за 3-5 символів. Принагідно, досягти результатів допоможуть рандомні рівні з Вайлдами та безкоштовними обертаннями.

Яку користь можуть принести бджоли на базовій гріГра з комахами здатна занурити гравців у світ, що має привабливий візуал. Тут кожен елемент графіки надає ігровому процесу жвавості та чарівності. Також радують показники виплат на старті:
  • Іконки з мастями покеру забезпечують х2.5, х4 або х 5 за п'ять штук;
  • Якщо випало 3-5 метеликів, гравець отримає від х1.5 до 10 до ставки;
  • Гусениці збільшують профіт до 15 разів з появою 5 символів;
  • Сонечка платять х2.5, х5 або х20 за 3, 4 або 5 картинок;
  • Бджола-мандрівниця, х5 – х50 за 3-5 символів;
  • Вайлд "Мед" приносить х5, х15 і х50, а скаттер "Улля" - х2, х10 і х50. Також є додатковий бонусний символ “Королеви бджіл”.

Враховуючи таблицю виплат, 3 Buzzing Wilds на базовій грі вже можуть принести непоганий виграшний потенціал. Але, якщо в гру вступлять бонусні раунди, доходи стануть ще привабливішими. З цієї причини варто спробувати гру у безкоштовному форматі.

Детальніше про види Диких функцій та раунд фріспінівУ 3 Buzzing Wilds пропонується три різні опції, пов'язані з Дикими іконками: Рандомні падіння, Розширені області та Surrounding Wilds. Кожен із рівнів може запускатися в основному турі або під час фріспінів. Перший випадає у випадкових клітинах сітки, другий – розширюється, збільшуючи призи, а третій – приземляється рандомно і перетворює навколишні картинки на Вайлди.
Щодо безкоштовних оборотів, достатньо зібрати мінімум три скатери. Після отримання оплати за комбінацією, активується один із трьох варіантів фріспінів. Це: рандомні Вайлди з 10 спінами, Широкі Дикі символи з 8 обертаннями або Вайлди, що оточують, з 6 фріспінами. Повторний запуск цих рівнів неможливий. Однак, ці ж опції можна купити, якщо гравець має х100 до ставки.
Дана консоль одна з тих, що може викликати фурор у світі гемблінгу. Хоча вона і виглядає, як мультик від Діснея, її призова перспектива гіршою не стає. А щоб розібратися в нюансах, достатньо лише спробувати робити ставки в безкоштовному режимі.

  • 0
Добавлено: 25-07-2023, 17:18
0
45

Похожие публикации


Наверх