Магічні джокери знову в тренді, або що пропонує новий випуск Magic Jokers від Slingshot Studios


Джокери, яких ще звуть “арлекінами”, є популярними серед розробників сучасних слотів. Швидше за все, це пов’язано з їх відношенням до карткових настільних розваг. Але, Magic Jokers від Slingshot Studios пропонує це зображення, як спеціальну призову іконку. Тож, які додаткові відмінності має ця гра?
По-перше, консоль вміщує сітку 5х4, яка гуртує позначки по 40 виграшним смугам. Це дозволяє збирати більше призових комбо. По-друге, у грі діє середня волатильність та приємний RTP 96.24%. Тим часом апарат можливо активувати на ВІПказино у безкоштовному форматі із використанням смартфона.
Під час обертів, гравці матимуть змогу отримувати виграші із частотою 33.28%. І, щоб взяти участь у прибутковому автоматі потрібно лише 0.20 - 50 монет/спін. Також, завдяки бонусам, тут можливо заробити до х5000 до вкладення.

Як виглядає геймплей та, яка користь гравця на основному рівніГоловний екран машини оформлений у синіх та фіолетових кольорах із геометричними осередками, що нагадують шпалери. Ліворуч є таблиця, яка показує виграші на рівні “Підвищення”. Також, на базовій грі, тут діють такі виплати:
  • “Кістки”, від 3 до 5 символів надають х0.15 - х1;
  • “Гральні фішки” з максимальним значенням х1.25 за 5 іконок;
  • “Потрійні бари” надають до х1.50 до ставки;
  • “Дзвоники” мають показники х0.25 - х1.75;
  • “Загальні сімки”, від х0.25 до х2;
  • “Одинарні сімки” приносять до х5 за 5 позначок;
  • “Подвійні та потрійні сімки” забезпечують х10 та х15 за 5 символів;
  • Вайлди збільшують ставку в х2.5, х8 або х60 та змінюють звичайні малюнки. Щодо скаттерів, вони додають до виграшу х1 та активує бонусні обертання. Попри це, є додатковий осередок “Джокера”, який презентується у якості спеціального.

Для отримання певного призу, потрібно лише зібрати 3-5 малюнків. Комбо повинно формуватися зліва направо по 40 лініям. Також, грати можливо з будь-яких пристроїв, включно зі смартфонами.

Деталі про “Підвищення” та фріспіниУ разі появи мінімум трьох малюнків “Джокера”, гравцю дістається участь у турнірі “Підвищення”. Після зникнення всіх осередків, активується чотири респіни, під час яких падатимуть лише бонуси або пусті квадрати. Якщо драбина змінює позицію й додається ще один бонус-символ, респіни скидаються до чотирьох. Виграшні множники тут варіюються, від х5 до х5000.
Фріспіни можливо запустити, якщо гравець висадить три іконки скаттерів поспіль. Рандомно, можна отримати від 8 до 15 бонусних обертів зі значеннями х2 - х5. Ще є додатковий раунд “Upsizer”, який може збільшити кількість спінів або множник ставки. Самі фріспіни мають змогу запуститися повторно. Також, їх можна запустити за гроші, сплативши х50 від ставки.
Після тестування можна зробити висновок, що “Магічний Джокер” - звичайна класична азартна гра. Але Slingshot Studios внесла корективи у бонусні рівні, що робить слот більш привабливим. Також, тут діють невеликі ставки та середні математичні показники, що позитивно відображається на майбутньому гри.

  • 0
Добавлено: 25-07-2023, 17:13
0
33

Похожие публикации


Наверх