9 найкращих літніх слотів з додатковими функціями


Літо ніколи не виходить з моди, навіть якщо на вулиці сніг. Так чого ви чекаєте? Пакуйте валізу, одягайте шльопанці та читайте наші мініогляди 9 найкращих літніх слотів.

Топ-9 літніх слотів: огляд


Спробуйте найкращі літні слоти на сайті 24 cosmolot. Детальний опис та все про бонуси ви можете прочитати нижче.

Hotel Yeti-Way


Припустімо, ви така людина, яка сумує за зимою, коли настає літній сезон, і навпаки, майте на увазі, що Єті такий самий, як ви. Міфічна гімалайська істота вирішила відправитися у відпустку на сонячному острові на ваших барабанах.
У грі представлено кілька мініігор і символ Wild Yety, який запускає одну з трьох функцій екстремальних видів спорту Yeti.

Єті підводне плавання
Ця функція надає повторні обертання; ви також можете отримати додаткове повторне обертання, якщо на вашому екрані є символ акули. Максимальна кількість разів, яку ви можете повторити за допомогою цієї функції, становить 24. Акули стають липкими, що веде до повного екрана акул з виплатою в 12 228 разів більше вашої початкової ставки.

Банджі-джампінг
Коли ваш Yeti вирішує стрибнути, його шнур для банджі-джампінгу може підтримувати до 4 стрибків на ваших барабанах. Ви отримаєте від 1 до 4 складених диких барабанів.

Серфінг
Серфінгіст Єті надасть вам 2-8 диких символів, випадково розміщених на вашому барабані.

Sunny Shores


Yggdrasil розробляє слоти з унікальною естетикою та літньою музикою. Ця слот гра 55 відображає барвисті мультяшні зображення та сонце як дикий символ. Кожен дикий символ, який ви отримуєте на екрані, розгортається до чотирьох інших позицій і миттєво пропонує безкоштовне обертання з усіма Сонцями, що застрягли на місці.

Екстра Дике Сонце
Якщо ваше сонце розширюється за межі барабанів, воно обертатиметься навколо іншого боку. Наприклад, якщо ваш вайлд знаходиться у верхній середній смузі, він відродиться на тому самому рядку внизу. У грі є 8 символів, 27 виграшних ліній і кілька додаткових функцій, таких як безкоштовні бонуси.

Aloha! Cluster pays


Перший механізм NetEnt Cluster Pays із 5 барабанами та 10 лініями виплат відображає Тікі як провідника для Aloha! Відеослот гра Cluster Pays.
Кластерний механізм означає, що вам потрібно згрупувати однакові символи, щоб збільшити виплату. Вам потрібно дев'ять або більше знаків, щоб забезпечити більший виграш кластера.
У грі також є бонусний символ і Sticky Win Spin, які потенційно можуть отримати виплату у 2000 разів більше вашої ставки. Ви також можете зустріти символ заміни, який має силу трансформувати та збільшувати вашу ставку.
Aloha! Cluster Pays займає місце в топ-10 найпопулярніших кластерних слот ігор на літню тему, які ви можете знайти на кожному найкращому сайті слотів.

Hawaiian Dream


Win Fast Games подарує вам відпустку на Гаваях зі світловідбиваючою графікою, унікальними функціями та бонусними символами.
Ви можете отримати безкоштовні повторні обертання, бонусну гру Sunset Bonus або функцію Rush. Спочатку гра може здатися складною, але вони пояснюють кожен символ і правило в меню свого слота, тож не напружуйтесь через це та прочитайте інформацію.
Волатильність Hawaiian Dream є середньою, і ви можете збільшити свою ставку в 1400 разів за допомогою додаткових функцій.

Виплати Hawaiian DreamWild Water


NetEnt проведе довгу прогулянку по пляжу з цією літньою ігровою грою на тему 1960-х років. Символами є персонажі з афро зачіскою, хіпі та красиві жінки з ідеальним волоссям.
Ретро-стиль включає символи страждання та дикої акули. Якщо ви отримаєте на екрані всіх персонажів команди серфінгу, виплата вашої ставки збільшиться у 200 разів.
Ще одна річ, на яку ви звернете увагу, це те, що персонажі займають весь барабан. Персонажі насправді складаються з трьох різних символів, верхньої, середньої та нижньої частин тіла, а кількість можливих комбінацій вражає.
У грі є 20 платіжних ліній, і завдяки цим ретро-штукам ваші шанси на заробіток досить високі.

Easter Island 2


Ця слот гра має максимальну виплату 34400000 UAH, 5 барабанів і 55 ліній виплат. Він створений із середньою мінливістю, повільним темпом і святковою музикою. Два повсякденно одягнених Моаї будуть стежити за вашою грою, насвистуючи та співаючи.
Дев'ять символів мають різні ставки виплат; найнижчі — дерев’яні фігури, а найвищі — статуї тварин. Easter Island 2 пропонує додаткові функції, такі як Colossal Block Respin або Colossal Wilds.

Here Comes Summer


Остання слот гра в нашому списку приносить 20 ліній виплат і RTP 96%. Фоном є сонячний день на пляжі, а серед символів — найнеобхідніші літні речі: замок з піску, шльопанці, пляжне крісло й акула.

Scatter Sun

Scatter sun може викликати бонусну гру цього слота. Ви отримуєте миттєві безкоштовні обертання, якщо на екрані з’являється три або більше розсіяних сонць. Під час бонусної функції символ дикої акули з’являється та розширюється на кожному виграшному зображенні на барабані, збільшуючи шанси на виграш.
3 Scatters – 10 безкоштовних обертань
4 Scatters – 12 безкоштовних обертань
5 Scatters – 14 безкоштовних обертань

Wild Beach Party


Цей ігровий автомат є класичним фруктовим відеослотом із фоном дня літньої відпустки та музикою для вечірки. Це гра з макетом 77 із кластерним механізмом оплати. У групах має бути принаймні 5 відповідних символів, і ваша ставка збільшується у 20–150 разів залежно від кластерів.
Особливості Wild Beach Party
Дикий символ може з’являтися в порожньому місці падіння та множитися на 2. Дикі символи зникають після посилення, і його можна згенерувати знову та помножити на додаткові 2, якщо це частина продовження.
Символ розкиду надає вам різну кількість безкоштовних обертань залежно від числа, яке ви маєте на столі. Наприклад, 3 нагородить вас 10 безкоштовними обертаннями.

Літні слоти: Вердикт


Дві речі можна сказати напевно: акули є центральною частиною літніх канікул кожного, як доводять ці ігри, і навіть Єті потрібна тепла відпустка далеко від засніжених гір.
Ці 8 літніх слотів мають понад 94% RTP, захоплюючі повороти та персонажів, а також багато інших функцій.
Їхня мінімальна ставка становить 4.50 - 9 UAH, тож ви можете скласти відповідний бюджет для своїх азартних ігор. Якщо один із них привернув вашу увагу, ви можете спробувати його на надійних бонусних сайтах казино.

  • 0
Добавлено: 22-06-2023, 17:09
0
46

Похожие публикации


Наверх