iPhone 13 Pro: купувати чи ні


iPhone 13 Pro https://bigmag.ua/ua/sub-apple-bu/iphone-13-pro-b-u/ - це легендарний смартфон, який вразив світ своїми високими стандартами якості. Необхідно відзначити потужний процесор. Він забезпечує бездоганну роботу пристрою, навіть під час виконання найвимогливіших завдань і запуску графічно складних додатків. Щоб не переплачувати за гаджет, рекомендується обрати модель б/у. з переваг слід виділити дизайн, якісну камеру, швидкість та витривалу батарею.

Особливості екрану


iPhone 13 Pro вражає своїми передовими характеристиками, особливо щодо його екрану. Цей смартфон оснащений захоплюючим 6.1-дюймовим екраном, який підтримує неймовірну роздільну здатність 1170 x 2532. Чи то фотографії, відео або текст - все виглядає надзвичайно чітко і деталізовано завдяки надвисокій щільності пікселів екрану Super Retina XDR.
Проте те, що робить цей екран ще більш захоплюючим, це його адаптивна частота оновлення від 10 до 120 Гц. Завдяки цій функції смартфон автоматично регулює частоту оновлення залежно від потреб, забезпечуючи плавний та реалістичний зображення. Та варто зауважити, що на практиці не завжди можна налаштувати максимальну частоту 120 Гц, оскільки це залежить від контексту використання та підтримки додатків.
Переваги екрану:
  • точність передачі кольору;
  • автоматична колірна температура;
  • насичені відтінки;
  • деталізація.

Крім того, екран iPhone 13 Pro має вражаючі показники яскравості. Автоматична яскравість досягає до 1000 ніт, а при перегляді HDR контенту - навіть до 1200 ніт. Це на 28% вище, ніж в попередньому поколінні смартфонів Apple, що дозволяє насолоджуватися яскравими та живими кольорами під час перегляду вмісту.
Загалом, екран iPhone 13 Pro вражає своєю якістю, деталізацією і здатністю автоматично адаптуватися до потреб користувача, надаючи неперевершений візуальний досвід.

Що треба знати про камеру?


iPhone 13 Pro вразить вас своїм потужним камерним модулем. Завдяки 3 камерам, цей смартфон відкриває безмежні можливості для творчості та створення захоплюючого вмісту.
Перша камера - ширококутна - з роздільною здатністю 12 Мп і покращеною діафрагмою f/1.5. Вона не лише забезпечує високу якість зображень, але й має стабілізацію зсуву датчика, що дозволяє отримувати чіткі фотографії навіть при тривалому використанні.
Друга камера - ультраширококутна - також з роздільною здатністю 12 Мп і кутом захоплення 120°. Вона особливо вражає при фотографуванні у складних умовах освітлення, дозволяючи вам створювати вражаючі знімки зі широким поглядом.
Третя камера - телеоб'єктив - з роздільною здатністю також 12 Мп. Вона має трьохкратний оптичний зум, що дозволяє вам збільшувати об'єкти без втрати деталей. Крім того, ця камера пропускає на 92% більше світла порівняно з попереднім поколінням, що дозволяє отримувати чіткі та яскраві зображення навіть в умовах недостатнього освітлення. Окрім стандартних режимів, таких як портретний та нічний, iPhone 13 Pro пропонує й кінематографічний режим.

  • 0
Добавлено: 28-06-2023, 18:48
0
97

Похожие публикации


Наверх