Проти Apple знову подали позов

Американський виробник мобільних телефонів Motorola Mobility Holdings (MMH) подав позов до компанії Apple Inc. MMH, яка знаходиться в процесі поглинання корпорацією Google, з вимогою заборонити на території США продажі iPhone 4S і роботу сервісу віддаленого зберігання даних iCloud.

У позові Motorola звинувачує Apple в порушенні тих же шести патентів, які зазначалися в попередніх судових претензіях. Виробник мобільних телефонів вважає вкраденими, зокрема, технології бездротового зв'язку, управління додатками, фільтрації даних, роботи з електронною поштою. Попередні позови Motorola стосувалися майже всіх продуктів Apple - iPhone смартфонів, комп'ютерів Mac, плеєрів iPod Touch, планшетників iPad та інтернет-магазину додатків App Store.

Apple і Motorola ведуть "патентну війну" в судах з жовтня 2010 року. З тих пір компанії обмінялися позовними вимогами, в яких звинувачували одна одну в порушенні патентних прав на понад 40 технологій. Восени 2011 року суд у Німеччині виніс попереднє рішення про те, що Apple порушила два патенти MMH. Цей вердикт може призвести до заборони продажів iPhone і iPad в Німеччині.

У середині серпня було оголошено про купівлю Motorola розробником Android корпорацією Google.


Источник: http://news.finance.ua/ua
шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 26-01-2012, 13:48
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх