онлайн казино Украины

Наше сміття – корисне сміття

Наше сміття – корисне сміттяУгоду про розробку бізнес-плану щодо будівництва сміттєпереробного заводу у Чернігові учора підписали Управління ЖКГ Чернігівської міської ради та ПП "Сейл прайс компані".
Повідомляє відділ зв’язків з громадськістю міської ради.
За угодою, розробники мають підготувати бізнес-план за півтора місяці. З цією компанією міська рада уже має досвід співпраці в процесі підготовки документів на отримання кредиту Світового банку для КП "Чернігівводоканал".
Як уточнив Чернігівський міський голова Олександр Соколов, міська рада 30 листопада під час чергової сесії виділила 99 тис. грн. на розробку бізнес-плану щодо будівництва сміттєпереробного заводу.
За його словами, у Чернігові, за результатами відбору Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, реалізовуватиметься єдиний в Україні пілотний проект, що передбачає будівництво заводу з переробки твердих побутових відходів. Планується, що підприємство використовуватиме технологію переробки сміття у паливо для ТЕЦ.
- Зараз поставлено завдання розробити бізнес-план, який будемо захищати в Мінрегіонбуді, а потім перед керівництвом Світового банку, - сказав О.Соколов. Він уточнив, що розробка бізнес-плану – це тільки початкові кроки з будівництва сміттєпереробного підприємства у Чернігові.
Міський голова також зауважив, що проект планується втілити за кредитні кошти Світового банку. Попередня вартість заводу становить 40-50 млн. доларів США. За умов успішного проходження усіх погоджувальних процедур та надання державних гарантій, наступного року має бути розроблена проектно-кошторисна документація, а фінансування проекту може розпочатися у 2014 році.

Добавлено: 5-12-2012, 10:54
0
0

Похожие публикации


Наверх