онлайн казино Украины

У Чернігові визначають мінімальну вартість оренди 1 кв. м на 2013 рік

У Чернігові визначають мінімальну вартість оренди 1 кв. м на 2013 рікПовідомляє заступник міського голови - начальник фінансового управління Чернігівської міської ради В. Е. Бистров.

Проект спрямований на встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у місті Чернігові на 2013 рік з метою врегулювання нормативно-правового простору, який відповідатиме потребам сучасної системи оподаткування доходів громадян і передбачає створення умов для легалізації діяльності суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб у місті та стабілізації цін на послуги оренди нерухомості.

Підставою для розробки проекту є підпункт 170.1.2 пункту 170.1 статті 170 Податкового кодексу України та пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 року № 1253 “Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб”, стаття 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, інформації державної податкової інспекції у місті Чернігові державної податкової служби та управління капітального будівництва Чернігівської міської ради.

Проект рішення разом з додатком та аналізом регуляторного впливу оприлюднюється у мережі Інтернет на офіційній web-сторінці Чернігівської міської ради за електронною адресою www.chernigiv‑rada.gov.ua у розділі “Регуляторна політика”.

З текстом проекту рішення з додатком та аналізом його регуляторного впливу можна також ознайомитися у фінансовому управлінні Чернігівської міської ради, вул. Магістратська, 7, каб. № 32.

Зауваження та пропозиції до проекту рішення у письмовій формі приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту рішення на адресу розробника: 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7, каб. № 23. (відповідальна особа - Бистров В.Е.).

Добавлено: 19-10-2012, 12:13
0
0

Похожие публикации


Наверх