Бізнес-проект чернігівських мікробіологів - один з найактуальніших в Україні

Бізнес-проект чернігівських мікробіологів - один з найактуальніших в УкраїніІнвестиційний проект "Виробництво сучасних мікробних препаратів на основі корисних мікроорганізмів", розроблений чернігівськими науковцями, був презентований на ІІІ Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі країн-учасниць СНД "Ялтинські ділові зустрічі", який проходив 27-29 вересня.

Право бути представленим на такому високопредставницькому заході він виборював у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. Всього там було розглянуто 150 бізнес-проектів. На ялтинський форум потрапило близько 30-ти.

"Проект чернігівських мікробіологів мені дуже сподобався. Це один із серйозних проектів, якому, я вважаю, треба давати зелене світло", - сказала експерт Міністерства, кандидат економічних наук Інеса Шестова.

Пропозиція організувати в Україні виробництво вітчизняних мікробних препаратів на форумі в Ялті була розміщена на виставковому стенді і озвучена на пленарному засіданні. Її почули представники солідних фінансових структур, зокрема, ВТБ-банку та Євразійського банку розвитку. Директор Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААНУ Наталія Буняк поспілкувалася з експертами, відповіла на всі запитання зацікавлених фахівців, залишила їм контактні дані.

Проект чернігівських мікробіологів був у Ялті єдиним від Чернігівщини та Національної академії аграрних наук україни. Він передбачає будівництво біофабрики з виробництва близько 400 гектарних порцій мікробних препаратів. Потреба в інвестиціях - 1,7 млн. дол. США, термін окупності - 3 роки. Сьогодні чернігівські фахівці виготовляють мікробні препарати в лабораторних умовах. Замовлення на них щороку зростає, і наявних потужностей все частіше не вистачає. Інвестору, який забажає вкласти гроші у створення в Україні нової галузі промисловості чернігівські вчені готові надати приміщення та забезпечити всебічний науковий супровід.

Як відомо, застосування препаратів, створених на основі корисних мікроорганізмів, дозволяє агровиробникам економити до 50% мінеральних добрив, а відтак і коштів. Водночас зменшувати хімічне навантаження на довкілля і оздоровлювати доволі занітрачені на сьогодні ґрунти. Виробники, які хоча б раз скористалися препаратами чернігівських спеціалістів, уже від них не відмовляються - надто очевидним є економічний ефект.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 4-10-2012, 11:07
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх