Скандальна сесія міської ради

Скандальна сесія міської радиЧергова сесія міської ради знову неспокійна.

Ще до початку біля входу зібралися жителі гуртожитків міста, що борються за право приватизувати житло.

Серед мітингуючих і жителі будинку по вулиці Полуботка, 120. Другий під’їзд якого, за словами жителів, незаконно зробили гуртожитком. Вони не можуть приватизувати свої квартири, що отримали наприкінці 80-х років.

Основний аргумент – вони отримували квартири, а не кімнати в гуртожитках. Жителі пройшли судову тяганину, але позитивного рішення так і не отримали.

До міської ради прийшли за допомогою і вимогами до мера вислухати їх і зарадити проблемі.

Основний аргумент – доручення Президента. Але грошей, за які потрібно викупити житлову площу у міста нема. Безкоштовно власник не погоджується передати.

Проте питання приватизації такого житла у порядку денному не було.

Жителі написали заяви, щоб бути присутніми у залі засідання під час сесії міської ради.

Але вперше прохання 11 жителів міста бути присутніми у сесійній залі відхилили депутатським голосування. Депутати дозволили бути присутньою лише одній жінці. Такі дії депутатів викликали протести у депутатів-бютівців. Що лобіюють житлове питання жителів гуртожитків. Але рішення все ж не змінили.

До початку сесії мер Олександр Соколов зустрівся з жителями і пообіцяв, що проблему вирішуватимуть. Але люди, що пройшли суди і вже не перший рік намагаються відстояти власне житло, обіцянкам більше не вірять.

У коридорах міської ради зав’язалася словесна перепалка між представниками різних політичних партій. Напередодні виборів вони активно поливають одне одного брудом і звинувачують у бездіяльності і віддаленості від народу.

Така ж перепалка панувала і в сесійній залі. Депутат Верховної Ради Валерій Дубіль просив мера проголосувати за присутність людей в залі. Але опонував йому інший нардеп Сергій Андрос. Вони, як особи недоторкані, з’ясували позиції і сесія перейшла у звичайне русло.

Олександр Соколов також пояснив, що питанням займатимуться і вирішуватимуть згідно доручення Президента.

Незадоволені таким ставленням депутатів жителі гуртожитків продовжували стояти біля стін міської ради. А потому розійшлися. Вони знову стали інструментом апелювання напередодні виборів. Але вибори закінчаться. Питання, чи збережуть вони своє майно, залишиться з ними і після передвиборчих обіцянок і скандалів. А людей хвилює лише власне житло. Де вони зможуть жити самі і виховувати своїх дітей та внуків.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 1-10-2012, 12:24
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх