онлайн казино Украины

Не допустіть закриття «Юного хіміка»!

Не допустіть закриття «Юного хіміка»!
Саме з таким проханням звернулися мешканці міста Чернігова до першого заступника голови Чернігівської ОДА Станіслава Прокопенка. Лист чернігівців стосовно загрози закриття оздоровчого дитячого табору, який розташований у селищі Седнів Чернігівського району, було зареєстровано у відділі листів Чернігівської ОДА в понеділок, 2 липня, а вже наступного понеділка, 9 липня, на об’єкті запрацювали ремонтники!..

«Ми, батьки дітей, які протягом багатьох років оздоровлювалися та відпочивали в дитячому заміському закладі «Юний хімік», звертаємось до Вас, шановний Станіславе Миколайовичу, з проханням не допустити закриття улюбленого закладу наших дітей через відсутність коштів на необхідні ремонтні роботи. Чудові седнівські краєвиди, гарна річка, екологічна чистота місця розташування табору — все це є гарним додатком до оздоровчого та виховного процесу в закладі. Ми дуже хвилюємось: якщо табір не буде працювати в цьому році, він буде втрачений нами на завжди…»

З листа Станіславу Прокопенку
від мешканців Чернігова:
Савченко О.М., Павленко Л.А.,
Демченко Н.Р., Штилюк Н.М.,
Коваленко А.В., Горенко Т.І.

Хто винен у закритті табору відпочинку?


Мабуть, прочитавши листа громадян, кожен з нас запитає: хто винен у тому, що відомий майже кожному мешканцю Чернігівської області ще змалку оздоровчий табір «Юний хімік» знаходиться під загрозою закриття? Треба погодитись і з думкою: якщо табір не запрацює улітку 2012 року, він може не запрацювати ніколи! І за такими прикладами далеко ходити не треба.

Щоб дізнатись про ситуацію, що склалася з дитячим відпочинком у мальовничому Седнєві та безпосередньо в «Юному хіміку», ми звернулися за коментарями до голови Чернігівської районної ради Михайла Литвина.

— Проблема полягає в тому, що цей оздоровчий табір належить профспілкам «Хімволокно»! Тобто він відомчий і на сьогоднішній день лише має територіальну прив’язку до Чернігівського району, бо розташований у смт Седнів, але тут традиційно оздоровлюється велика кількість дітей безпосередньо з міста Чернігова, — повідомив Михайло Литвин. — Усі табори, що мають спрямування «оздоровлення дітей» та знаходяться на території Чернігівського району, сьогодні працюють. На підприємстві «Хімволокно» склалися якісь труднощі, от відомчий табір «Юний хімік» і не відкрився! Але, як правило, липень — це розпал оздоровчої кампанії, і та кількість оздоровчих закладів, що діє на території Чернігівського району, не забезпечує потреби в оздоровленні дітей, серед яких категорії сиріт, напівсиріт, багатодітних, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, та й звичайних дітей — учнів загальноосвітніх шкіл. Цей табір нам вкрай потрібен, щоб зробити в ньому хоча б дві зміни, і не лише виконати план, але й надати дітям можливість оздоровитися…

Також Михайло Литвин повідомив, що саме зараз тривають перемовини з керівництвом «Хімволокна» про те, щоб згодом табір передати в комунальну власність. Голова райради переконаний, що тільки в такому випадку в табору з’явиться надійний господар, який зможе утримувати заклад на потрібному рівні. Микола Литвин також зазначив, що в керівництва підприємства є наміри передати табір громаді на безоплатних умовах…

Якщо будуть гроші, табір запрацює за два тижні

Звернення громади міста до першого заступника голови Чернігівської ОДА Станіслава Прокопенка дало свій позитивний результат! Керівництво району отримало команду знайти підрядника, який зможе якісно виконати ремонтні роботи в максимально стислі терміни.

— Ми провели обстеження будівель оздоровчого закладу і встановили, що потрібен ремонт дахів двох корпусів та ремонт двох приміщень і кухні закладу. Усі витрати було обраховано. На проведення робіт потрібно близько 100 тис. грн. У мене на підприємстві працюють спеціалісти, що мають відповідний досвід проведення таких робіт. Я впевнений, що при наявності коштів роботи можна виконати за два тижні… — зазначив Микола Бондаренко, директор підприємства «Схід лтд.», що зареєстроване на території Чернігівського району.

Фінансове питання вирішено!

У понеділок, 9 липня, з Чернігівської районної ради нам повідомили, що завдяки наполегливості Станіслава Прокопенка, 100 тис. грн на ремонт дитячого оздоровчого табору знайдено. За словами Михайла Литвина, у таборі вже розпочалися ремонтні роботи. Після їх завершення у закладі працюватиме комплексна комісія, яка визначить, чи готовий «Юний хімік» до прийому дитячої зміни. Враховуючи важливість питання, ми зі свого боку також візьмемо його на контроль і по закінченні ремонтних робіт доповімо читачам по їх виконання. Адже нашим дітям потрібен якісний відпочинок!

Добавлено: 13-07-2012, 20:26
0
0

Похожие публикации


Наверх