онлайн казино Украины

Дистанційна освіта повертається. Як у Чернігові будуть вчитися школярі

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше половини таких класів. Таке рішення ухвалили на засіданні міської комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На сьогодні в школах Чернігова зберігається динаміка зростання кількості захворювань як на коронавірус, так і на ГРВІ. Фактично станом на сьогодні підтверджених випадків захворювання на COVID-19 – 53, тоді якще вчора було 40.

А якщо говорити про захворюваність на грип та ГРВІ, то середній показник відсутності дітей у школах – 32,4% учнів (вчора було 29%). Такі дані на засіданні комісії навів начальник управління освіти Василь Білогура.

– Враховуючи те, що динаміка зростання зберігається, ми маємо вживати запобіжних заходів. Пропонуємо, щоб навчальний заклад у залежності від ситуації міг приймати відповідне рішення і відправляти на дистанційне навчання або клас, або паралель, або весь навчальний заклад. При цьому хотілось би максимально дати можливість зберегти навчання в очному режимі для початкової школи, – зазначив він.

Відповідно до цих пропозицій, які стали основою для рішення комісії, директор шкіл у разі ускладнення епідемічної ситуації будуть переходити на дистанційну форму навчання за таких умов:

• для окремих класів – у випадку відсутності через хворобу 30% і більше учнів класу;

• для всієї школи (5–11-ті класи) – у випадку якщо класів, для яких запроваджена дистанційна освіта – більше 50 % від загальної кількості класів у школі.

Кожен навчальний заклад буде орієнтуватися по своїй ситуації і ухвалювати рішення про форму навчання на педагогічній раді.

Вже зараз перевищили ці критерії та повністю перейшли на дистанційне навчання школи № 3, 4, 6, 9, частково – №24 і 27. На підставі сьогоднішньої кількості хворих - школи №13 і №27 від завтрашнього дня також повністю будуть на дистанційному навчанні.

Похожие публикации


Наверх