онлайн казино Украины

Маски на обличчя – обов’язкові. Школярів чернігівських шкіл змусять дотримуватися правил

Керівник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура отримав вказівку від міського голови Владислава Атрошенка провести бесіду з директорами шкіл. Привід – дотримання правил безпеки в умовах карантину.

Владислав Атрошенко звернув увагу на те, що учні шкіл у Чернігові не дотримуються правил безпеки, а працівники шкіл крізь пальці на це дивляться.

– Абсолютно відсутня культура носіння масок і контроль з боку директорів та вчителів у середніх школах. Половина дітей цим нехтує. Хіба що на вимогу можуть вдягати і то не завжди, – звернув увагу на проблему міський голова.

Він дав доручення Василеві Білогурі «вжити необхідні заходи роз’яснювального характеру» – щоби педагоги контролювали носіння масок. При цьому, це має бути не реакція на наказ, а свідома позиція.

– Діти – носії. Навряд чи у школі можна дотримуватися відстані, але нескладно носити маски. Вони продаються, а вартість – не значна, – додав Влалислав Атрошенко. – Ми можемо таким чином знизити рівень розповсюдження захворювання.

Нагадаємо, нині школярі зобов’язані надягати маски, коли перебувають за межами класів – у коридорах чи інших місцях загального користування. Під час уроків у класах – ця вимога не є обов’язковою.

Учні початкової школи (14 класи) можуть навчатися без масок (на уроках та перервах).

  • 0
Добавлено: 29-09-2021, 09:14
0
3 560

Похожие публикации


Наверх