онлайн казино Украины

Після локдауну старшокласники повернуться до шкіл, але в школу приходитимуть пізніше

Від 25 січня, якщо уряд не продовжить дію жорсткого карантину, учні чернігівських шкіл повернуться до звичайного формату навчання за зміненим розкладом. Про це повідомив начальник управління освіти на нараді у мерії.

За його словами зараз вчителі і директори шкіл працюють над змінами у розкладі для того, аби учні різних класів менше перетиналися між собою.

Зокрема, планується, що для школярів 5–11 класів уроки будуть починатися пізніше – орієнтовно між 9:00 та 10:00. Так вдасться зменшити навантаження на громадський транспорт, який, на переконання міського голови Чернігова, є одним з головних шляхів розповсюдження коронавірусної інфекції.

Міський голова акцентував увагу: якщо питання не вирішити, то в майбутньому саме з цієї причини можливий новий сплеск захворюваності на COVID-19.

Поки що адміністрації шкіл аналізують інформацію щодо кількості учнів, які живуть достатньо далеко від школи і користуються громадським транспортом аби дістатися до школи. Також вирішується: які уроки будуть залишатися у дистанційному форматі (ймовірно – фізкультура, малювання, уроки праці тощо).

Відповідно до цього кожна школа визначить свій розклад і час початку уроків для старшокласників.

Разом з тим, Василь Білогура зауважив: учні початкових класів після локдауну будуть приходити до школи на той же час, що й раніше, оскільки це пов’язано з організацією харчування для молодших школярів.

  • 0
Добавлено: 14-01-2021, 08:12
0
522

Похожие публикации


Наверх